Pomoc za muziku

Pomoc za muziku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo nababio sam si pionir i napokon ga sredio i sve radi al sada su mi otisli zvucnic tj rade al su popucale membrane..pa me zanima vas savjet kako da pocnem ..tj da mi date neki plan i raspored sta kako gdje a da kada to sve slozim da imam solidnu muziku..nebi s novcima pretjerivo neka sredina mozda i malo manje..ako moze pomoc
 
Član
magnat pravi dobre zvucnike za malo para,po meni,best buy,fino sviraju,s obzirom na cijenu...ne ocekuj cuda,al...nisu losi...
 
Član
Pioneer HU (player)si nabavio ili sta??
A za muziku pa mozes pokusat, ako zelis jeftinije da prodjes Sony napred u vrata 2 i nazad 2 elipse i imas sasvim dovoljno za neko povrsinsko slusanje muzike, naravno sve to nakacis na neko fino 4 kanalno pojacalo i uzivas ....
 
Član
slicne teme se otvaraju po neznam ni ja koji put da se vratis malo nazad i pogeldas neke od teme
i mogao si da napises neku cifru koliko je to malo , a ima jos nesto jeftinije to je LG :D
 
Član
z3k4 je napisao(la):
slicne teme se otvaraju po neznam ni ja koji put da se vratis malo nazad i pogeldas neke od teme
i mogao si da napises neku cifru koliko je to malo , a ima jos nesto jeftinije to je LG :D

definitivno neki dan mi frend ree da je 4 zvucnika za xaricu svoju platio oko 60-70kma!!
Pa eto momce detaljisi malo sta bi htjeo i do koliko novca (10 kma - 10kma jbga skontacemo nesto) pa ce pomoc biti dosta opsirnija i zahvalnija.
 
Član
a meni je neki tip nudio u prednja vrata skretnice tj Focal 165 A1 (cijeli sistem) s ugradnjom mi trazi 600kn tj nekih 150km ak se ne varam..jel to puno i ocu ja s time kaj dobiti?..i sta bi jos na to trebao dodati u zadnja vrata i na zadnju policu za fkt solidnu ziku?
 
Član
focal je top marka... sto se tice marke virijedi tih para... e sad u kakvom su stanju... :) ;)
 

IGY

Član
taj focal je ok sistem za te pare
samo bez pojacala je karina
stoga skpo ce te doci ta igranka, no tu vrijedi zlatno pravili
koliko para toliko muzike
 
Član
znam igy zato sam se i doso savjetovati s vama da za nesto para izvucem maximum dobru glazbu..htio bi ono kada odvrnem da lijepo udara da se cuje u krugu 10-20metara al onako fino..ako em kontate jer cesto idemo na neke rostiljade i takve vragove pa da se ima sta za slusati;)
 
Član
ajde ajde
polako
vi ste mene skontali da ja ocu da unutra odvaljuje ocu al ne za pocetak;)
slabo se ja kuzim zeka u to
ja sam jedno vrijem konto nes ovakvo
naprejed zvucnike i u 4 vrata od pioneera neki sistemci iza neke elipse i woofer te 1-2 pojacala pioneer???
 
Član
ja koliko sam te skontao po zadnjem postu
ovako ti hoces jedan par zvucnika u tablu ,jedan u predanj vrata ,jedan u zadnja vrata,i elipse na dasku zadnju,u gepek woofer i dva pojacala :icon_question:
to je ukupno 8 zvucnika plus wofer i dva ampa ako sam te skontao ali nebitno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top