Pomoc za kupovinu auta....

Pomoc za kupovinu auta....

Član
Ljudi treba mi mala pomoc cisto savjet neznam za sta da se odlucim pa dajte predloge koje od ovih auta je najbolje za odrzavanje i tako uopsteno.hvala unaprijed.
b2c721ce-262e-12fb.jpg

b2c721ce-263e-639c.jpg

b2c721ce-264c-0507.jpg

Znaci uglavnom ova tri il ako ima ko prijedlog kakav.znaci audi s8 bmw 730d i audi a8 3.0tdi.
 
Član
Одг: Pomoc za kupovinu auta....

Hahaha ma pitam neznam kakvi su za odrzavanje.nebi se ja dvoumio ja bih s8 uzeo.al hvala ljudi.ako ima jos kakav savjet dobar nek pise
 
Član
moje misljenje je, kad se uzima auto ovog tipa, ne razmislja se jel jeftino za odrzavat, jel malo trosi itd. to se ode i uzme i vozdra. ova auta nisu za obicne ljude, nego za parajlije koje boli neka stvar hocel se sta pokvarit i koliko ce kostat neki dio, on odvede auto u servis, popravi auto, trzne karticu, plati i produzi dalje.
 
Član
od ova tri uzmi audija s8, jer je najbolji od ponudjenih samim tim je i najskuplji za odrzavanje, iako je neobicno razmisaljati o sportskom benzincu i dizelu i jos auta od dva najzesca konkurenta, al et' :cool:

da predlozimo, iako ima bombasa, nedavno lik pita za 'tjunirano' auto , mi 5 strana istancali potrudili se da pomognemo, on ispario ni auta ni njega vise :lol:
 
Član
Одг: Pomoc za kupovinu auta....

Nije bomba ljudi nedavno sam u svici prije nekih godinu dobio papire pa sad bi htjeo da kupim imam dobar posao a prijatelj mi radi sa autima tako da dobijam povoljno.a ipak cu uzet s8 svejedno neidem sa njim na posao imam pezo 207 mislim zena ha.bice slike uskoro.hvala vam svima.

dado gti je napisao(la):
Nije bomba ljudi nedavno sam u svici prije nekih godinu dobio papire pa sad bi htjeo da kupim imam dobar posao a prijatelj mi radi sa autima tako da dobijam povoljno.a ipak cu uzet s8 svejedno neidem sa njim na posao imam pezo 207 mislim zena ha.bice slike uskoro.hvala vam svima.

Postavicu i pezo u garazi et onako da se vidi.imam u bosni gti vizim gad dodjem na idmor i et

Послато са HTC Sensation XL with Beats Audio X315e користећи Тапаток 2
 
Top