Pomoc za Audi A4

Pomoc za Audi A4

Pozdrav,


Juce sam uzeo audi a4, 2002 godina. Nisam imao druge,nego da se registrujem , i pitam clanove neke , koji su se vec sreli sa ovim modelom. Imam 2 pitanja , kratka i jasna :)

prvo pitanje je , dugme , na koje palim maglenke ? sve zivo sam pretrazio al nisam uspio da nadjem.

drugo pitanje , vezano za potrosnju goriva , kako da prebacim na board compu , da mi pise prosjecna potrosnja , jer mi trenutno pise , temperatura , i koliko km mogu preci sa gorivom kojim imam u autu.

unaprijed se zahvaljujem (bez smijanja i tih stvari,stvarno mi trebaju informacije , a srramota nije nista pitati,jer necu da supkam neke gluposti)
 
Član
pa kad okrenes taster da upalis svjetla povuci ga prema sebi i trebale bi se upaliti a sto se tice boarda desna rucica sa strane imas dvije male tipke gornja i donja za mjenjanje sta ce ti pokazivati
 
Član


okrenes prekidač u ovaj polozaj povuces lagano prema sebi pale ti se naprijed maglenke a kad povuces jos malo onda se pale zadnje...


sa ovim prekidacem otvaras meni na displeju odaberi jezik i onda pucaj podesavanja kakva zelis....
 
Hvala , puno ste mi pomogli , stvarno izvinjavam se na pitanju,al nisam mogao da odgonetnem kako da odradim ove stvari.
Drustvo , hvala jos jednom . Pozdrav iz Mostara
 
Član
elvis_h je napisao(la):


okrenes prekidač u ovaj polozaj povuces lagano prema sebi pale ti se naprijed maglenke a kad povuces jos malo onda se pale zadnje...


sa ovim prekidacem otvaras meni na displeju odaberi jezik i onda pucaj podesavanja kakva zelis....



sa tim prekidačem samo resetuje stanje borda i mijenja između 1 i 2, kod njega je B6 audi, nije B7, tako da on nema taj meni...
druže sa ove dvije tipke sa strane ručice brisača mijenjaš potrošnja, prosječna brzina, vrijeme vožnje i td
 
tek sam vidio nove odgovore , drugovi , na rucici od brisaca , ima samo ova situacija , koja sluzi za brzinu brisaca , tj kako da rade. drugih tipaka nema :S

a sto se tice maglenki , to je okej , radi sve.
 
Član
a mozda ti nemas ni Audija daj nam se malo bolje prestavi posto tek sad vidim da je garaza prazna....
 
elvis_h je napisao(la):
a mozda ti nemas ni Audija daj nam se malo bolje prestavi posto tek sad vidim da je garaza prazna....

nisam bas toliko napacen , da pricam pricu , radi gluposti neke :)
imam audija , kazem ti , trenutno na displeju mi pokaziva , temp vanjsku i kilometara koliko mogu da predjem sa gorivom kojim imam u spreminku.

Audi A4 2002 96kw 1.9tdi.

Ako ti slike sta mogu pomoc , uslikam Vam. Na rucici od brisaca , nema ovog dugmeta reset ( ako to pise ) ili ove sa strane rucice , ima samo ono za brzinu brisaca koliko sam mogao skontat.
 

Vns

Član
nisam bas toliko napacen , da pricam pricu , radi gluposti neke :)
imam audija , kazem ti , trenutno na displeju mi pokaziva , temp vanjsku i kilometara koliko mogu da predjem sa gorivom kojim imam u spreminku.

Audi A4 2002 96kw 1.9tdi.

Ako ti slike sta mogu pomoc , uslikam Vam. Na rucici od brisaca , nema ovog dugmeta reset ( ako to pise ) ili ove sa strane rucice , ima samo ono za brzinu brisaca koliko sam mogao skontat.
 

Prilozi

  • 20200103_141316.jpg
    20200103_141316.jpg
    1,2 MB · Pregleda: 34
  • 20200103_141329.jpg
    20200103_141329.jpg
    995,3 KB · Pregleda: 36
Top