pomoc xenoni

pomoc xenoni

Član
imam problem sa xenonima,naime kad ih upalim navece (posto tad to mogu vidjeti) naidjem na neku rupu oni se u jednoj sekundi ugase i upale,nesto ih prekida. sad ima li ko da je imao isti problem ili je to tako. pravo me nervira:icon_question::icon_mad:
 
Član
Pregledaj konektore na pretvaracu ksenona (to su one kutije sto idu na sijalice). Dali ti se obje strane ugase kad upadnes u rupu??? jesu li ugradjivani ksenoni? Ako jesu ugradjivani dali ti se to desava otkako si ih ugradio ili je pocelo kasnije???
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Pregledaj konektore na pretvaracu ksenona (to su one kutije sto idu na sijalice). Dali ti se obje strane ugase kad upadnes u rupu??? jesu li ugradjivani ksenoni? Ako jesu ugradjivani dali ti se to desava otkako si ih ugradio ili je pocelo kasnije???

obje se strane ugase,ugradjivani su xsenoni (bi-xenoni) ja mislim da je pocelo kasnije
 
Član
Ako su biksenoni dali ti to radi i kad su duga upaljena??? Moze biti Kontakt na kucistima ksenona, kuciste ksenona (staviti na neko mijesto gdje je manje vibracija), ako ti se gasi samo na kratkim a ne na dugim onda ti moze biti relej od kratkih svijetala jer ti on daje signal tj. napon za kratke ksenone ali posto ti se obje strane ugase moze to biti ili slabspoj kuda dobiva napon za kucista ksenona ( ne znam jeli se kod tebe napaja preko releja od svijetala ili imas poseban plus). slab kontakt na osiguracima. Da skratimo pricu prvo pregledaj sve kontakte na osiguracima i na utikacima ako nije onda pogledaj relej i mjesto gdje se nalaze kucista ksenona.
 
Član
ok,hvala.sutra cu da vidim te kontakte. na dugim nisam ni probao to jer ih u gradu nemam gdje paliti,posebno je + na akumulatoru uglavnom hvala

hvala sutra cu pregledat te kontakte,posebno je plus sa akumulatora. duga haman i nepalim
 
Top