pomoc wooferi

pomoc wooferi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako uzo sam ove woofere fk od andreja i kad smo spojili muziku radilo je jedno 10 minuta i onda je se samo nesh zadimilo i zasmrdilo malo...raskopcali smo muziku i probali kasnije ali samo jedan woofer radi..nosio sam majstoru da vidi sta je i on mi rece da one zice sto su bile na wooferima nisu bile izolirane tako da su se spojile i nesh se dogodilo wooferu sad pojma nemam sta...zna li ko jel crko woofer i moze li se napraviti ili ako ima gdje uzeti nov kao na slici...znaci treba mi pomoc da vidim moze li ko napraviti ili ako ko zna gdje ima uzeti nov...hvala unaprijed

evo slike to su ti wooferi
 
Član
mislim da je on odradio svoje...tesko ces naci isti,mislim da oni idu u paru...moze se vjerovatno popravit,promijeni se zavojnica..al ima posla...bar ja tako mislim
 
Član
Ako bude spaljen ICEMAN prodaje svoje,a i njegovi su FK tako da ako bude to posalji PM ako bude to ;)
 
Član
sprzili ste woofere strucnjaci
woofer se moze napraviti al ti je skuplja pita nego tepisja
znaci ne isplati se
a tesko ces naci recone kit za te woofere

pozzz
 
Član
Zavojnice bakarne za njega ces naci mozda u Dubaiu ili na Antartiku i kostace te ko zlatan mercedes... :)
 
Član
panajotis je napisao(la):
Zavojnice bakarne za njega ces naci mozda u Dubaiu ili na Antartiku i kostace te ko zlatan mercedes... :)

dobro je makar da ih ima haha nego imal se gdje naruciti ovaj woofer nov..
 
Član
xzone je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
Zavojnice bakarne za njega ces naci mozda u Dubaiu ili na Antartiku i kostace te ko zlatan mercedes... :)

dobro je makar da ih ima haha nego imal se gdje naruciti ovaj woofer nov..

nista to .... obrati se muhi, vidi mozel ti on sta uradit, ako ne, imam ja jednog lolu vam u tuzli sto radi to, pa ti on mozda moze to ponovo namotat samo upitnik je veliki dal ce ti zvucnik bit isti kao i prije (cak stavise poprilicno sam siguran da nece) .... BTW imas isto jednog lolu tam u Hr sto bi ti to isto mogo uradit samo mislim da bi ti on to znao napravit da bude manje vise isti kao i prije .... jbga zajebo si stvar a stvarno je steta da to bacis tako da jbga probaj na sve moguce nacine dovest to u red .... pozzz
 
Član
mozes to popraviti...samo trebas nac majstora za to... :icon_smile:
ako majstor nadje bakarnu lak zicu identicnog presjeka kao sto je ta sprzena na wooferima...i dobar lak...
moze to da sredi da to bude skoro isto kao i prije... nista nemoze da bude kao sto je bilo...al moze priblizno...
znam da je cijana motanja zvucnika od 150 RMS izmedju 30 i 40 KM... (kod dobrog majstora)

sto jaci zvucnik ... skuplje motanje...;) pozzz
 
Član
Slazem se sa BEkir_sa da izvadis te woofere i ubacis druge
Jer ti se to ne isplati popravljati za pare koliko platis popravku mozes naci dobre woofere a i ako popravis nise nikada nece raditi kao sto je radilo
a mozes da ih popravis pa da prodas imas i tu varijantu
pa ti razmisli
 
Član
z3k4 je napisao(la):
Slazem se sa BEkir_sa da izvadis te woofere i ubacis druge
Jer ti se to ne isplati popravljati za pare koliko platis popravku mozes naci dobre woofere a i ako popravis nise nikada nece raditi kao sto je radilo
a mozes da ih popravis pa da prodas imas i tu varijantu
pa ti razmisli

ok hvala vam nezz jos sta cu najvjerovatnije uzimam druge woofere pa cu ih staviti umjesto ovih
 
Član
To bi ti mozda bilo i najbolje samo pazi da ti budu mogli stati .Jedan kolega je imao slicnu situaciju kupio druge woofere i magnet bio prevelik pa nije moglo da stane vodi racuna o tome i naravno gledaj specfikacije woofera gledaj da nadjes woofere slicnih karaktersitika...
A za te vidi kolika je opravka razmisli dali ti se isplati popravljati i odmah u oglase:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top