pomoć win 7

pomoć win 7

Član
digao sam sistem prije par dana i sve instalirao što je prije bilo i naravno anit virus.....isključio up date win, al sad mis e dešava samo ekran poplavi i rest se comp, kao problem neki sa shut down pa se morao com rest...e sad do čega je to jel to win da dižem odmah novi opet????pozz
 
Član
i meni se to desavalo, nisam mogao skuziti do cega je, kao da je gubio hard drive ili tako nesto. Pokusaj sa sistem restore prije nego li ponovo dignes sistem, preporucio bih ti da ukljucis update sistema, mozda i on rijesi problem.
meni je dozvolio sistem restore i rijesio sam problem, ali samo na kratko, ja sam ponovo dizao sistem
 
Početnik
i meni se desava ista stvar,samo sto se u mene hdd iskljuci tj skljocne i zamrzne se slika i rad i tako dok ga na dugme nerestratujrm,u piitanju je xp
 
Legend
update moze kako i da ti bude koristan, tako moze da ti pokvari nesto...jesi li koristio kakav activator slucajno?Koja ti je graficka kartica, jesi li instalirao njene drivere?
 
Član
panajotis je napisao(la):
nesto ti je riknulo ili je pri kraju da rikne..napojna najprije...

Bravo, jedini pravi odgovor. Takodje moze biti da imas prasine u kompu pa bi to bilo dobro ocistiti. Tako se znaju neku uredjaji iskljuciti tj. gubiti kontakt.
 
Član
sve sam to odradio sinoć sma vratio system restore i evo ne gasi se više al najprije mislim d aje zbog up date od win...jer čim je to odradio pčelo se dešavati.....ako se bude javljalo diću sistem bez ikakvih up date pa vijdeti imal toga!!!hvala svima na ordg..pozzz
 
Član
bad_look je napisao(la):
sve sam to odradio sinoć sma vratio system restore i evo ne gasi se više al najprije mislim d aje zbog up date od win...jer čim je to odradio pčelo se dešavati.....ako se bude javljalo diću sistem bez ikakvih up date pa vijdeti imal toga!!!hvala svima na ordg..pozzz

restore moze pomoci u puno slucajeva, update kao sto je nexus rekao moze cesto i da zezne stvar. Ajd nadam se da si rijesio problem, dosta je takvih slucajeva, siguran sam da ti nista nije stradalo, samo je updateovao nesto sto mu nije pasalo;)
 
Član
jel se gasi kad pokrenes igricu??najvjerovatnije je do graficke,tj.grije se previse..instaliraj everest pa provjeri temperature ili otvori kuciste pa rukom vidi da li se grije
 
Član
Ma jok kkava igrica, kad sam na entu google chrom, pa onda se dešavalo evo više se ne dešava pa ćemo vijdeti dalje...pozzzz;)

evo opet mi se pojavilo i evo šta piše.
windows has recovered from an unexpected shutdown: i ima dvije opcije
view problem details iii check for solution centar


i onda problem je upgrade your display adapter, this versions of windows requires a video card that suprots diretx 9,0 or never...



šta treba ovdje raditi...hvala svima..pozzz:cool:
 
Top