pomoc u vezi zadnjeg brisaca.

pomoc u vezi zadnjeg brisaca.

Član
resio sam da uklonim sadnji brisac sa auta.sve sam skinuo i raskopijo,ali javio se jedan problem,ne mogu da odvojim spoljni deo koji je ostao i onaj mali motorcic sa unutrasnje strane.pa mi svaka vasa pomoc i savet dobro dosao.

 
Član
odvrnes jos ovaj jedan saraf sto ti je ostao sa vanjske strane i motoric ce da ispane nazad



i mozda jos imas iznutra 3 sarafa 10 provjeri i to
 
nema iznutra je odvrnuo koliko vidim sve, motoric drzi ona metalna poluga, samo taj saraf sa vanjske strane odvrni i miran, ima sam da ispadne.

P.S. Hajd mi posalji motoric ako ti je viska :icon_biggrin:
 
Član
Uzmes WD sprej naspricas pa ostavis pola sata, pa onda opet naspricas pa ostavis malo pa onda probaj ali pazi da ne polomis stagod.
 
Član
hm, probaj ga ugrijati, rodjak je davno skidao isti brisac, nije htjeo da se odvrne, prskali WD-om, molili smo allaha, isusa, krišnu ali ništa sve dok ga nismo ugrijali trimerom, samo pazljivo da staklo ne pukne...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
hm, probaj ga ugrijati, rodjak je davno skidao isti brisac, nije htjeo da se odvrne, prskali WD-om, molili smo allaha, isusa, krišnu ali ništa sve dok ga nismo ugrijali trimerom, samo pazljivo da staklo ne pukne...

sa koje strane si grejao?sa unutrasnje ili sa spoljasnje?
 
ma drug mora moci da se odvrne, ili ce se odvrnuti ili ce puci komplet navoj i izvadices brisac, a ovo za grijanje ide s vanjeske strane naravno, na saraf, ali ti ne bih preporucio da to radis ako nemas iskustva ;);)

samo uzmi kakav dobar kljuc, po mogucnosti okasti, cini mi se 17ka ide, i vrti, mora ici ja nedavno na golfu kecu isto tako nije htio i polomio ga, izvadio i miran ;)
 
Top