Pomoć-treba mi malo sredjivanje punta mk2b u photoshop-u

Pomoć-treba mi malo sredjivanje punta mk2b u photoshop-u

Član
Zamolio bih vas da mi pomognete u sredjivanju punta, malo da se zanimamo :icon_biggrin::icon_biggrin:
nešto mi se motalo po glavi:
evo auta

200.jpg


želeo bih malo da ga spustim,
zatim bih voleo da pri dnu vrata stavim-odradim punta u army style varijanti - tj. ubacim mu ''desert camouflage'' amblen...

takodje i retrovizori bi bili u istoj varijanti - camo look :icon_biggrin:
bikini26_narrowweb__300x442_252C0_2B1.jpg

na foru ovog punta samo što umesto crvenog abrath dela, išao bi camuflažni deo sve do pocetka lajsne i maglenke na prednjem braniku...
evo i kamuflaže :icon_biggrin:
_vector-camouflage-seamless-background-cs-by-dragonart.png
 
Član


Uploaded with ImageShack.us

Nemam vremena pa da bolje uradim, a i ako ti treba bolje, moras mi ubaciti malo vecu sliku, ovoj je raz skroz slaba, ako treba bolje, slikaj pa javi
 
Član
ok.
svidja mi se kako je ispao spusten...
ubacio sam pogresau camo sliku, mislio sam da od ovih 9 varijanti kamuflaže izabere se jedna naj podobnija ..
ali ok, i ovako mislim da imam neku predstvu
 
Član
Ajd, onda izaberi neku, i nadji malo vecu, jer mutno kad se razvuce, i malo vecu sliku, pa cemo radit
heheh ;)
 
Član
ok, u toku veceri cu izbaciti, imam program u photoshopu koji pravi kamuflažne šare, bira se broj šara, boje i td. samo moram naći na kom je disku...kada to napravim izbaciću pa da radimo dalje ;):cool:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
sorry, ali ova kamuflaza na ovu boju, po mom misljenju je nidje veze, a ti kako hoces... ;)
ma može sve da se ukombinuje, meni je bitno da vidim kako otprilike izgleda, pokusavam da nadjem program u kome ću da složim boje koje idu na kamuflažu, za sada neuspešno...
 
Top