Pomoc, stacionarni radar Donja Vraca

Pomoc, stacionarni radar Donja Vraca

Član
trebam pomoc, ko zna sta o ovome ..
stigla mi cestitka za prekoracenje brzine
tamo pise prekrsaj napravljen u 13,50 sati, ja u zenici bio u 13,20

jel sad na ovom radaru nije namjesteno vrijeme ili je nesto drugo

takodje ime na koje je poslano je pogresno, mada je jmbg tacan i adresa

i jel ovo oborivo na sudu, il ide kazna i mjesec vozacka ?

hvala :D
 
Član
mislim da moras otici u mup i da kazes ko je vozio jer ima bubam mogucnost da si nekome dao automobil i da je on napravio prekrsaj.. negine ti vozacka na hladjenje.. i ja sam ev bez nje 6 dana, valja brojati jos 24 dana dan po dan:D:D:D
 
Član
koliko je prekoracenje? trazi sudsko odlucivanje svakako, moze se prodati socijala na sudu da barem oduzimanje izbjegnes....
 
Član
Kazna sa radara dolazi na vlasnika auta jer se treba utvrditi tko je vozio.

Ako si prekoračio 30 km/h preko dozvoljenog predaj vozačku od nekog prijatelja ili člana obitelji kojem auto nije prijeka potreba. Uz njegovo dopuštenje naravno:D
 
Član
ma nije problem vozacka (ima se rezervna, mama ne vozi :D), nego mi je to jako nejasno
cesto sam na putu prema Zenici, znam gdje su radari, svi su i oznaceni, pa usporim bar tu
kontam jel postoji mogucnost da je auto iz suprotnog smjera uslikano a kazna da dodje meni :icon_rolleyes:

prekoracenje 34km/h
 
Pa dje ces na tu kameru da nagazis pa i ptice selice kad Bosnom kraj nje lete uspore znaju da je to prva kamera u Bosni montirana i svako zna na koliko slika

Ja sam mislio da je to jedino za dijaposoru efikasno rjesenje
 
Član
pa kazem ti mirza, idem cesto tamo, i znam za taj radar i zato mi je i cudno 94 :lol:
 
Član
trazi suocenje, da vidis sliku :) a dosta toga se ne poklapa, moglo bi se natezati na sudu , sto da ne :)
 
Član
pa svakako cu ih sutra zvat, malo ispitat situaciju, jel tacno vrijeme, da mi posalju sliku i slicno

hvala ;)
 
Član
Meni je dosla kazna iz Orasja na auto iz firme ,ali vozilo uopste nije islo na tu stranu, i nakon natezanja za sliku ono crveni A6 a kod mene vw Caddy ali na slici kod A6 je na tablici zadnji broj 6 a kod mene je 7 , bio neki njihov poznanik i pokusali tusnuti narednom , samo ti trazi sliku znas i sam da su najveci lopovi u drzavi , vidis sta su meni pokusali
 
Član
e hvala koki, to je prvo sto sam i ja rekao s obzirom da mi je poznat radar
hajd ovo za vrijeme je moguce da ne namjestaju zimsko/ljetno racunanje vremena

vidicemo sta ce oni reci ;)
 
Član
mene ta slikala ujutro u 3 sata sa 90km/h...kako je bljesnulo zamalo se ne slupah....evo ima 6 mjeseci nista nedolazi
 
Član
ovo je bilo na dan utakmice BiH - Rumunija, jako prometno tad, pa su vjerovatno jedva docekali da posalju par stotina cestitki :lol:
 
Top