Pomoć šema za daljinsko??

Pomoć šema za daljinsko??

Član
Danas sam skopčao centralno zaključavanje uz pomoć dvojice priajtelja i provukao sve kablove i pokušali daljinsko spojiti nema šanse imaam šemu koju sam dobio s aovim al kako god spojim neće da radi, jel iam neko neku jednostavniju šemu da to spojim??pozzz
 
Član
Jesu li ti ovakve seme ? Ako jeste prema kojoj si ti spajao ovih ?
Scan014-March-21-2009.gif
 
Član
koje je auto u pitanju,ako vec imas centralnu bravu onda pronadjes 2 zice koje otkljucavaju i zakljucavaju,sa ispitivacem sa siljkom bocas zice sve dok nenadjes pravu(kad bocnes cuce se brava da otvara ili zatvara)a trebas i 2 diode da napravis raskrsnicu za zmigavce,jer na modulu od dalj.imas samo jednu zicu za zmigavce,ovo se odnosi na kineske daljinske komplete
 
Član
Jesu kao na toj slici al spojim sve nekako i nece da radi a ima te dvije zice od centrale sto otvaraju i zatvaraju probam sa masom sa auto dogatim one zakljucaju i tako obrnuto otkljucaju...al sad ove zice od daljinskog me bude narandazste zute i bijele gdje sta kakao??pozz
 
Član
eh i jaa sam se patioo sa tim ako su ti oni kineski motorici elektricni i daljinsko kao na ovoj semi gore sto si je stavioo onda ides ovako sa tim zicama sto su ti ostale ako si vc ostale spojio kako treba, obe zute na +, obe narandzaste na - , i jednu bijelu na smedju od modula za motorice a drugu bijeliu na bijelu iz modula od motorica sto ti je ostala, ako ti bude kad na daljincu stisnes zakljucano otklucavalo auto samo zamjeni te 2 bijele i to ti je to... javni sta si napravio :)
 
Član
eh i jaa sam se patioo sa tim ako su ti oni kineski motorici elektricni i daljinsko kao na ovoj semi gore sto si je stavioo onda ides ovako sa tim zicama sto su ti ostale ako si vc ostale spojio kako treba, obe zute na +, obe narandzaste na - , i jednu bijelu na smedju od modula za motorice a drugu bijeliu na bijelu iz modula od motorica sto ti je ostala, ako ti bude kad na daljincu stisnes zakljucano otklucavalo auto samo zamjeni te 2 bijele i to ti je to... javni sta si napravio :)
Probo upravo tako i neće radi centrlano i daljinsko zaključa pa tek ond ankon 5 min se može otključati, i tako ponovo zaključati ili uvijek otključava a kad treba zaključati samo centrala cakne al motorići ništa???hhehehee
 
Član
dole gdje ti pise jp1 ti mora ici na 0.5sec. jer je elektricna brava, vidi to i probaj jos zamjenuti onaj djavo na ovome dje pise jp3... :)
 
Član
Niko ništa?????Platiću elektičara neka azvarši to izgleda d ajedini imam dlajinsko koje se ne spaja kao sva ostala lahko...jbg...Peh....pooozzz
 
Član
Rijesen problem nisam se zezao jer struja je u pitanju odvuko majstoru ustanovljeno da modul od daljinskog ne radi kako treba nekad hoce nekad nece...Samo da pohvalim clana Brum jer sam uzeo kod njega i covjek ce zamjeniti modul i daljinske tako da svaka cast za poslovnost i odgovornost u poslu....moze lock...pozz
 
Top