Pomoc, Sarajevo - Banja Luka

Pomoc, Sarajevo - Banja Luka

Legend
Pozdrav svima,
sutra naobdan trebam otic do Banja Luke, neko auto da pogledam, pa me interesuje savjet onih koji redovno putuju na toj relaciji, znaju put, kamere itd itd.. Kojim putem ici (via michelin preporucuje ovaj put preko travnika, vlasica medjutim to je lokalni put pa ne znam u kakvom je stanju) buduci da vozim na /35 gumama i sa poprilicno spustenim autom, drugo gdje imaju kamere, radari, policija, bla bla ..

Sva pomoc je dobro dosla, unaprijed hvala..
 
Član
isao sam ja keno neki dan,preko skendera za bl,put uopse nije los,jedino je los od Turbeta do Vitovlja,nema rupa zakrpljene su ali ima utora po cesti tako da ako budes isao sto vise punu liniju gazi :D,a cim izadjes iz Vitovlja kroz kanjon ugra put je dobar,ima cak i dosta novog asfalta do Skendera ...
 
Član
Keno idi preko Doboja i dalje prema Banja Luci put odlican ravno sve bolje sigurno od tog sto ti via michelin pokazuje ;) ovo govorim jer sam nedavno isao tim putem i ok je sigurno ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Keno idi preko Doboja i dalje prema Banja Luci put odlican ravno sve bolje sigurno od tog sto ti via michelin pokazuje ;) ovo govorim jer sam nedavno isao tim putem i ok je sigurno ;)

jest, i haman duplo dalje nego preko vlasica :D (ne mislim bukvalno)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Keno idi preko Doboja i dalje prema Banja Luci put odlican ravno sve bolje sigurno od tog sto ti via michelin pokazuje ;) ovo govorim jer sam nedavno isao tim putem i ok je sigurno ;)

jest, i haman duplo dalje nego preko vlasica :D (ne mislim bukvalno)

Jest malo duze al ne puno ;) bolje i to nego da sjebe felge i gume ako bude isao tim putem preko vlasica ;)
 
Super Moderator
ma nece nista sjebat tih 15km, ljudi su sa ferrarijem dolazili i tako tim supercars... ako imas puno vremena noke onda sprzi preko jajca kad budes isao tamo a kad se budes vracao preko skendera, il obrnuto.. tamo ti je dalje oko 40km al je put dobar
a kameru znas da imas u vitezu i u travniku na kalibunaru, al se pazi od petlje pa sve do vlasica stavljaju tronozac, na nekim mjestima je oznaceno da se tu stavlja tronozac na nekim nije
 
Sa-Ze-Do-Rudanka - Stanari - Laktasi - Banja Luka

Ili Sa - Ze- Travnik - Jajce - Krupa - Banja Luka

Preporucujem rutu 1..Isao sam i jednim i drugim putem 0120385844934 puta..Prvi brzi..U Banja Luci imas par kamera, pazi se..Zenica, Zepce, Maglaj, Sije..
 
Član
Preko doboja ti je najbolje...put je odlican...samo se pazi kamera od zenice pa nadalje ima ih...a bude i radara...
 
Top