Pomoc pri slaganju muzike za svaki dan

Pomoc pri slaganju muzike za svaki dan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Eh ovako.Trebala bi mi pomoc kako da slozim muziku u auto.Naime totalni sma pocetnik a volio bih to sam uraditi.

Ulogu HeadUnita ima DVD player,problem nastaje tu kada sam skontao da nema Sub Out ali ima predizlaze.Sto se tice zvucnika,u vratima imam 4 nova fabricka zvucnika iz Audi-a.Sub mi je PIONEER TSW256C 350W RMS.Pojacalo imam neko ali je fus tezi.Mene sad interesuje kako da spojim sub i ostale zvucnike na pojacalo i da li ima neko od drugova forumasa pojacalo neko da bi mi moglo lijepo gurati Sub.Znaci netrazim nista skupo vec samo nesto dovoljno da mi Sub pogura u dovoljnoj mjeri.Ako se nevaram pojacala koja su namijenjena samo za sub se zovu monoblock tako da bi to bilo najbolje.Ali ako neko ima i "obicno" moze,ali nezelim sada dati neku basnoslovnu cifru za pojacalo a slzem si muziku za svaki dan.

Znaci kako da spojim DVD Player na pojacalo pomocu predizlaza,koju debljinu kablova i kako to sve da spojim.


Znam da sam zahtjevan ali veliki sam laik i neznalica po pitanju autoakustike tako da mi je svaka pomoc dobro dosla.

Hvala vam unaprijed ;)

EDIT:Auto je dampirano u cjelosti osim krova,tj gepek i vrata i djelimicno pod

Ovdje moze lock,dobio sam sav potreban info na pm,hvala puno na pomoci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top