Pomoc pri kupovini Astre G 2.0 DTi

Pomoc pri kupovini Astre G 2.0 DTi

Član
I danas sam pogledao 2-3 vozila. Slabo. Jos uvijek je ona plava najocuvanija. Idemo dalje...
 
Član
Ja mislim da je on to auto kupio tako, nije on nista radio,bar koliko mislim. Ono sto je cinjenica jeste da on ne izlazi iz auta, vozi se non stop
 
Član
Imam pouzdane izvore, nije zezanje.

ne zezaš se ti al zezaju se drugi, druze u službenom listu mora izać prije na mjesec dana obavijest da se uvoz euro 3 ukida, da se moze samo euro 4 uvozit itd.. ne moze se taj zakon tek tako preko noci donije i sutit o tome . ovo sto se pricalo prvo da ce od 1 januara ukinut, pa onda 1 april to sve izmisljaju ljudi price kako bi bolje prodali tek uvezeno auto
 
Član
samo ne kontam kako ljudi imaju obraza u oglas staviti: Kao nov, bez ulaganja, bez packe!
A kad odem da vidim, auto se bukvalno raspada:
  • Nema gdje nije kvrcnut.
  • Klima - Sta je to???
  • 4 tocka = 4 razlicite gume.
  • Na zadnjem Loncu fali izduvna cijev
  • motor ne vidis od taloga masnoce, ulja itd...
  • Sjedišta kao skolske klupe
  • Dugme za svirenu na volanu nema nikako (probijeno)
Ali hvala bogu ima od 10 oglasa, 1-2 da budu iskreni
 
Član
ne zezaš se ti al zezaju se drugi, druze u službenom listu mora izać prije na mjesec dana obavijest da se uvoz euro 3 ukida, da se moze samo euro 4 uvozit itd.. ne moze se taj zakon tek tako preko noci donije i sutit o tome . ovo sto se pricalo prvo da ce od 1 januara ukinut, pa onda 1 april to sve izmisljaju ljudi price kako bi bolje prodali tek uvezeno auto
Znam sve i razumijem, jer pratim akciju. Po svim normalnim očekivanjima i predviđanjima ovog ljeta je kraj za euro3.
 
Član
koji god E standard da uvedu opet ce biti krseva kod nas tih po E standardu. jer kod nas jeftinija auta sa "kilometrazom" istom preko grane mislim malo je smjesno al ajd nece nas zakaciti da valja nesto :)
 
Član
I to ce se opet odbiti samo po glavi onih koji su se morali dobro zaduziti da bi imali pristojno auto koje nije pregazenio i unisteno nasim kvalitetnim cestama.
 
Član
Da li ove Astre 2.0 DTi imaju "problema" sa Zamajcem kao novija Auta? Odnosno da li imaju plivajuci/plutajuci zamajac?
 
Top