Pomoc pri izboru LCD..Samsung UE40EH5300

Pomoc pri izboru LCD..Samsung UE40EH5300

Član
Evo ovako kupujem lcd naravno po izboru da je led jer vidim da su sad u prodaji pa mi je zapeo jedan ali opet kazem ko se razumije bolje u to i ko zna vise o tehnologiji i naravno o LCD da mi preporuci par nekih TV do 1200km..sta kazete na ovaj sto sam nasao..cak ima i WIFI...:icon_smile:
Samsung UE40EH5300 SMART 40"
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZX0LQSoRYWo[/video]
 
Član
sa ovakvim uredjajima neces pogrijesit, tu sam se ja licno uvijek vodio politikom ako ne znam sta valja onda znam sta je skupo. Vidim da su cijene jako pale, kako vani tako i u bosni. Za te pare mozes uzeti extra tv, ja sam kupio grunding + bosse ozvucenje za 600€, jako sam zadovoljan, doduse tada nisam imao vise kesa a inace bi trazio sony ili nesto tako, imao sam za grunding i nisam se pokajao, odlicno slusa;)
 
Član
ma gledao sam i sony u ovom rangu al kad sam vidio ovo mislim nije los tv jer ima mnostvo aplikacija samo ne znam kako se spaja sa internetom jer evo kako gledam ima wifi,web browser itd idt..:icon_smile:
 
Član
Grunding i BEKO je danas jedno te isto :icon_smile:

al ne moze on bit loš ako nisi baksuz covjek ;)
 
Član
Imam ja ovaj smart tv, predobra stvar narocito kad pustis sebi full hd guzice na youtube :lol:

Kod mene je led, 40'', doduse nema wi fi, trebalo neki adapter kupit, al nisam ja to dzaba kad moze lan kabal, i fercera sve perfekt.

Ne znam jel isti model, mrsko mi trazit, al ako te sta zanima pitaj, sve je to isto ;)
Il dodji da gledamo guzice pa vidi kako je :lol:
 
Član
ma rodjak mi ima grunding standardni lcd 32"hd redy i super je slika,a kavaz znaci nije los tv jel i kod tebe samsung i ja bi 40" ma nije mi ni do wifi samo da je slika super...a po tvojoj prici izgleda su su se guzice usjale na tom TV..:icon_smile:
 
Član
kvalitet slike ti puno vise zavisi od medija sa kojeg pustas nego od tv-a. kod mene npr na kablovskoj dok je bilo, bht katastrofa slika, al zato na digitalnoj hd kanali, perverzija. kod mene je obicni samsung hd ready 32", kupljen prije 3-4 god, radi kao i prvog dana, nezz jesam li mu cak i baterije u daljinskom mijenjao :D
 
Član
znaci nije los izbor za ove pare,jos i internet uz to al opet ako ima kakav tv vilio bi bas da mi kavaz kaze koji je naziv njegovog samsunga pa mozda ko i u njega uzeti...:icon_smile:
 
Član
Kod mene je drug mojatv, pa ima kvalitetnijih programa, tima arenesport u hd-u extra slika. Ovaj smart tv ti je kao android imas aplikacije skines i sve fercera extra, ono tipa facebook, prognoza vremena igrica metar bla bla .. uglavnom ja cesto preko toga gledam emisije svakakve na youtube, jer je u hd-u pa se tek onda vidi sta tv moze, ili preko usb-a neki film sebi pustim :icon_biggrin:

a model je isti kao sto si ti postavio
UE40EH5300 uzeo ga u tušu dole
 
Član
Samsung UE40EH5300-1155KM
PANASONIC LED LCD TV TX-L42E5E= 150Hz, Full HD, Smart Viera-1190KM;)
SAMSUNG LED TV 40ES5500, FullHD, SMART, 100Hz, Slim-1240KM;)

moja topla preporuka :icon_biggrin:
 
Top