Pomoc pri izboru CD playera

Pomoc pri izboru CD playera

Član
Alpine jesu kvalitetni, ali su i meni jako ruzni. Ko Digitron sto kolega rece.

JVC nudi dobar kvalitet, ljudi i ne znaju za njega, a i ne izgleda lose. Jos im je cijena povoljna. Ja sam se pozitivno iznenadio kad sam ga kupio i ugradio u VW Lupa.

Pioneer jeste dobar, ali meni su licno ruzni. Ali cijenim njihove proizvode.

Kenwood, je Maneken za sve gore navedene, ima mnostvo opcija, dobar zvuk i kvalitet itd. cijena jeste tu i tamo, ali dobro ulozen novac. Mada ne volim nesto Kenwood, ipak ga imam u Astri zbog komandi na volanu, i grmi dobro.


LP
 
Član
vidicu jos sutra kad probam oba pa cu se odluciti onda...
a ovaj kenwood ima nekih par zica vjerovatno isto za komande... na jednoj pise MUTE i tako jos tih nekih ima... jest da mi too sada ne treba al ako mi se on vise svidi neka ih moze zatrebati...
 
Član
1.8_20v je napisao(la):
Kenwood najjaca marka kakvi alpine, kad vidim onu dugmad bas k'o siforex blokovi u dugmetu kila ima. Kod mene je kenwood radi bez problema a dok su se nekada dvojke vozale aktivno ono kad je svaka druga kuca vozala golfa 2 bio je aktuelan kenwood a i skup naravno kasetofon ne cd. Moja preporuka ti je kenwood prvo sto su dobrog izgleda a i rade dobro.

Ne pričaj gluposti... Ako si ikad bio na nekom od takmičenja, mogo si vidjet da je 99% plejera Alpine i to nije džaba ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
1.8_20v je napisao(la):
Kenwood najjaca marka kakvi alpine, kad vidim onu dugmad bas k'o siforex blokovi u dugmetu kila ima. Kod mene je kenwood radi bez problema a dok su se nekada dvojke vozale aktivno ono kad je svaka druga kuca vozala golfa 2 bio je aktuelan kenwood a i skup naravno kasetofon ne cd. Moja preporuka ti je kenwood prvo sto su dobrog izgleda a i rade dobro.

Ne pričaj gluposti... Ako si ikad bio na nekom od takmičenja, mogo si vidjet da je 99% plejera Alpine i to nije džaba ;)

To ti je samo ''dobra reklama je pola posla'' a alpine je poznata zbog reklame kenwood zakon mada sve je kako ko voli ja kazem samo kako jeste. I ako bih se takmicio bilo bi to sa kenwood-om mada nismo svi isti razliciti su ukusi.
 
Član
Alpine je naprosto bolji u svakoj kategoriji, i do 100 eura za HU i do 1000 eura za HU. Imao Sony, JVC i sada Alpine, istih cijena...i gluhom čovjeku je jasna razlika u svemu, na istim zvučnicima.
 
Ja sam imao 4 playera JVC i za mene su oni naljepsi i dosta jednostavni za koristiti i dosta se vise dobije za manje para od Alpine , a Alpine je vrh zato su i cijene paprene , imaju i jeftiniji ali su po meni cirkus izgledom a Bogami ja gledam sve kad uzimam player ipak cu ga ja gledati dok vozim
 
Član
1.8_20v je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
1.8_20v je napisao(la):
Kenwood najjaca marka kakvi alpine, kad vidim onu dugmad bas k'o siforex blokovi u dugmetu kila ima. Kod mene je kenwood radi bez problema a dok su se nekada dvojke vozale aktivno ono kad je svaka druga kuca vozala golfa 2 bio je aktuelan kenwood a i skup naravno kasetofon ne cd. Moja preporuka ti je kenwood prvo sto su dobrog izgleda a i rade dobro.

Ne pričaj gluposti... Ako si ikad bio na nekom od takmičenja, mogo si vidjet da je 99% plejera Alpine i to nije džaba ;)

To ti je samo ''dobra reklama je pola posla'' a alpine je poznata zbog reklame kenwood zakon mada sve je kako ko voli ja kazem samo kako jeste. I ako bih se takmicio bilo bi to sa kenwood-om mada nismo svi isti razliciti su ukusi.

:lol: Ljudi rade rekorde sa njima, a ti pričaš o reklamama :D Svi glupi, a ti fakultet ;)
 
Član
nemoj samo sony explode, meni je muka kad vidim da jedan takav dodje u autu, uvijek mi je baksuzluk donosio :D
 
Član
uzet ipak kenwood bio mi je u dosta boljem stanju kao nov je... dok je pioneer malke onako izlizan bio i sitne ogrebotine imao po sebi...
 
Top