POMOC/POTRAZNJA - Kristalne stopke/stoplampe za golfa mk1

POMOC/POTRAZNJA - Kristalne stopke/stoplampe za golfa mk1

Član
Svugdje sam postavio, pa evo i ovdje. Trazim kristalne stopke za svog keca. Imam trenutno stock koje sam ispolirao i oprao izunutra i spolja, na preporuku par clanova na forumu i rezultat je zaista dobar. No, posto zelim da sredim auto i osvjezim izgled, volio bih da nadjem takve ali kristalne. Ako neko ima informacije ili zna gdje bih mogao ih nabaviti, neka ostavi poruku. Hvala unapred!

Evo na sta mislim:
UKPost_Tail.jpg
 
Član
Ovo su uske, on trazi siroke.

Malo sam iznenadjen kako za te kabrio i za starije modele od moga ima svakakvih stopki. Hoces LED, zatamljene, kristalne, sve kritalno crvene.. A za moga samo stock i neke kineske. A da ne pricam na ebayu sto kostaju po 200 dolara.

Ako im je cijena iole normalna, zasto da ne? Barem privremeno nek stoje dok ne nadjes nove, a i ubit ces sebi 2-3 sata vremena cisteci ih :D

Izgleda da mi ne ginu ove koristene kristalne, taman neka zanimacija ovo ljeto poslije ispita. Koliko bi im bila neka cijena? Stvarno vise ne znam. Za cvaju su nove od 50-150 par, tako da pojma nemam.
 
Član
Izgleda da mi ne ginu ove koristene kristalne, taman neka zanimacija ovo ljeto poslije ispita. Koliko bi im bila neka cijena? Stvarno vise ne znam. Za cvaju su nove od 50-150 par, tako da pojma nemam.

Rijesi sad sve na zavrsnim da nemas nista u septrembru, pa šarafaj jbg hahah :D
 
Top