pomoc pojacalo

pomoc pojacalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gox

Član
pozz hocu da ubacim jos jedno pojacalo cinceve sam provuko e sad me zanima dali mogu sa jednog pojacala uzeti plus i spojiti na drugo bez onog razdjelnika i treba li mi jos 1 osigurac
 
Član
pa treba ti osigurac, jer je veca snaga, a ujedno se vuce i vise struje, osigurac obavezan, samo koji je promjer kablova, je li dovaljan da gura 2 pojacala i koje su snage pojacala.....
 

gox

Član
kabl je 16 kvadrata a pojacalo jedno 2x90rms-a a drugo 500rms-a mono jel potreban ovaj razdjelnik ili mogu zice nastekati :) hocu li osigurac staviti blize pojacalu ili wooferu
 
osigurac valjda stavljas blize akumulatoru, a ne pojacalu ili sub......

kablovi ti trebaju deblji, ili da provces jos jedan par 16 i to je to,,,,,, ako ces "prestiklavati" treba ti deblji kabl (oko 30 kvadrata min) pa sa razdjelnika na jedan 10 a na drugi 20 vozi ;)
 

gox

Član
imam vec jedan osigurac kod akumulatora necu valjda 2 stavit zezno sam se kabl je 21mm imam jos jedan od 16 dali da nastiklam s pojacala na pojacalo ili da vodim s pojacala na pojacalo bez razdjelnika cisto stiklanje hehehehehehhe
 
Član
Uzmes distribucioni block ima ih i po 15 KM pa s njim to rijesis ;) bolji spoj ,ima osigurac i na njemu odma i sigurnije a cool i izgleda u gepeku :D Ima eno i Igy neki prodaje, ja sam imo par al sam rasprodo sve...



Uploaded with ImageShack.us

Mada bi ti najbolje bilo da provuces i taj kabal sto imas struje nikad dosta pa za svako pojacalo po jedan :D pa kupis osigurac i za njega ako vec nemas :cool:

Il jos jedna varijanta stavis kondenzator na njega jedna kabal za dovod struje i sa njega 2 kabla za pojacala ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top