Pomoc ..pojacalo

Pomoc ..pojacalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
e nista od pojacala ..ja oso da vidim i isprobam kad ono neko pojacalo bitaj boga koja marka ..aj to, lik na fuse od 15A stavio 20 .neznam dal moze al je meni nelogocno.. i reko sam sebi kad sam ga uzeo u ruke,, kad ono nema ni pola kile... eh reko brate pa ovo nije ni 180 kamoli 1800 ..neznam koja budala stavi onu nulu onde..heheh probamo ti mi pojacalo...do pola pojacano sve uredu .. a od pola nevalja ni k.... grci ,,,zavija ..ma joj....gledacu da vidim sad neko pojacalo oko 150 KM ..ako mognem kakvo bolje da nadzem..ipak HVALA svima na korisnim savjetima!!!:cool:
 
Član
ako si zainteresovan za pojacalo
imam ti ja jedno extra pojacalo
naime rijec je o DLS-u CA 23
cijena smijena za ovo pojacalo - 200 km

javi se
061439650
 
Član
ej vidi,ja sam uzeo u mobilmediji sony 600w,nov i garancija,tipla ga 200km
jbg,NOVO JE NOVO
:icon_question:
 
Član
jes sve to ok
al se slony nemoze porediti sa ovim pojacalom tako da ....
ja i kazes 600 W,koliko ima rms-a 200 ????
jel odvaljuje :D

:cool: :cool:
 
Početnik
malo mi je puno dat 200 trazim neko 100-150KM koje bi moglo gurat jedan woofer i dva trosistemca malo bolja a da se nezagrijava puno i da je uredu ...gledo sam sa ovim iz tuzle imaju dobri stvari...npr ovo..

2wpnoe8.jpg


4x300 W max

4 x 120 W RMS

2 x 240 RMS

Cijena 100 maraka

najvjerovatnije da cu to uzet ako ga nelapi neko prije mene ...sutra mi plata pa da se malo pocastim sa lijepim pojacalom:cool:
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
druze ako mene pitas ja bi radije gledo renegade ren1600 nego ovog ravelanda ....

ajd da se i ja sa tobom eddo jednom slozim u necemu :cool::cool::cool:


ali opet ovo sto ti ersan nudi je beton
SuperNaturalSound:D
 
Član
Ako ti se ne zuri skupi jos koju kintu i uzmi to od Ersana sto kaze IGY :SuperNaturalSound:icon_biggrin:
 
Početnik
a dobicu sad na ljeto do rodze iz swecke neku makinu od pojacala .. pa mi sad za pocetak i nertreba bas nesto puno jako:cool:
 
Član
Ja trenutno nemam nista kod sebe ali ima kolega prodaje ovo
http://www.mchammer.it/MHA1500.htm
http://www.ground-zero-audio.com/english/08_ta2000tx.htm
cijene neznam tacno ali mislim da niti jedno ne prelazi 150 km tj siguran sam
ako te zanima mogu ti dati njegov broj da se cujes sa njim

drug nisam ti uspio poslati priate sms nece nesto
ako imas msn dodaj me
 
Početnik
zvao sam ga ..ovaj kaze da ce vidit stobom kolko se krecu cijene na netu pa ce vidijet.. a ja cu sutra bit na stanici u banjaluci oko 4-6 posto neznam bas puno BL..e hvala svidza mi se onaj hamer ...ako sutra legnu pare najvjerovatnije da cu ga uzet:cool:
 
Član
ma oke eto imas njegov broj
ako hoces moze i mene dodati na msn pa vidi
samo javi momku sutra ujutro
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top