pomoć pojačalo ne radi.....

pomoć pojačalo ne radi.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako nije mi danas radilo pojačalo tačnije nije gorila zelena lampica,a inače je radilo sve do danas,i ja sam skidao plus i on je dofatio pojačalo tijelo pojačala ovaj alimijum i zavarničila je plusna žica.....I opet sam sve skopčavao i probavao i opet ne radi ...Zna li neko do čega može biti i jesam li ga spržio???pozzzz
 
BHT Ovisnik
meni je tako bilo isto,al samo osigurac crkao,probaj za svaki slucaj promjeniti,pogledaj da ne spojis pogresno nakon toga kao ja + i - pa cijel paket osiguraca potrosio dok nisam skuzio da je to problem:D
 
Član
moguće u zadnje vrijeme i bio je slab zvuk pa odjednom dođe..........provjerit ću to sutra kod jarana prikopčati pa da vidim radi li????pozzz

nisu osigurači sigurno jer pojačalo je do dans radilo a nijedan nije crko...znači samo odjednom ne radi...pozzzzz
 
BHT Ovisnik
ja sam na amp i mislio,i zaboravio na one,onim nikada nista,pogle na amp ili ako je osigurac na napojnom kod aku
 
Član
Ako nije pukao valjda je onda ispravan...????

Mislim ona bolcna metalna u sredini čitava je....
 
Član
Ni na jednom mjestu......znači svi ispravni....bekir_sa

Pitnje za Igya gdje se Muha tačno nalazi i jel to šta puno ta opravka koliko dođe ako je to to???
 
Član
bad_look je napisao(la):
Ni na jednom mjestu......znači svi ispravni....bekir_sa

Pitnje za Igya gdje se Muha tačno nalazi i jel to šta puno ta opravka koliko dođe ako je to to???



svasta obicno puca osigurac na instalaciji kada se to desi...
 
Član
Pa ja i mene to buni a i prije te iskre nije ništa radilo kad sam tek auto upalio ne radi zelena i niššš.....a prije dan radilo još nije ni max pojačano nikad....????????':cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top