POMOC PEUGEOT 307

POMOC PEUGEOT 307

Član
http://www.youtube.com/watch?v=AhhGfh_9bXY
ako neko zna koja je ova donja crvena i sta znaci lapica bio bih zahvalan
 
Član
meni se to palilo kad sam polio onu elektroniku kod boce za raskladnu tekucinu. samo kompresorom malo puhao osusili i ugasilo se :icon_smile:
 
Član
i nisam naglasio da blinka STOP i lapica gori
mora li auto na servis?
motor je 2.0 hdi 2002 godina
 
Član
isto i kod mene se desavalo. vidi tu elektroniku na boci rashladne tekucine mene je uvijek zezala kad se pokvasi. onda sam samo zalemio 2 nozice da imaju kontakt i od tad nikad nista:icon_smile:
 
Član
menso206 je napisao(la):
isto i kod mene se desavalo. vidi tu elektroniku na boci rashladne tekucine mene je uvijek zezala kad se pokvasi. onda sam samo zalemio 2 nozice da imaju kontakt i od tad nikad nista:icon_smile:
ok drug,hvala na odg.;)
 
Član
nema na cemu :icon_smile: meni se danas upalila lampica dijagnostike motora i nece preko 2900 obrtaja sta bi moglo biti :icon_question:
 
Član
menso206 je napisao(la):
nema na cemu :icon_smile: meni se danas upalila lampica dijagnostike motora i nece preko 2900 obrtaja sta bi moglo biti :icon_question:
izgleda cim ovaj minus ucvili sve se pojebe u autu :icon_mad:
 
Član
dinozzo je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
nema na cemu :icon_smile: meni se danas upalila lampica dijagnostike motora i nece preko 2900 obrtaja sta bi moglo biti :icon_question:
izgleda cim ovaj minus ucvili sve se pojebe u autu :icon_mad:
isto i kod mene haha i onaj ventilator poludi al smiri se brzo sve
 
pa stadnardno za peugeota da poludi elektronika kad su minusi...a ako ti je zaista problem s tom vodom imas na filteru nafte ispod saraf koji se odvrne i ispusti se malo goriva i izadje ta voda s njim...
 
Top