Pomoc-Osvjetljenje

Pomoc-Osvjetljenje

Član
Da li neko moze preporuciti sta je najbolje i najlakse da uradim za osvjetljenje enterijera? Da budem jasniji otisle su mi sve sijalice na instrument tabli osim onih na satu, pa zanima me gdje bi mogao da kupim komplet sijalica (na podrucju Tuzle) i da li bi mogao da stavim LED osvjetljenje? :D :D
 
Član
U svim auto djelovima imas sijalice one obicne a mozes stavit i led ako hoces, najlakse ces to uradit da platis nekom ako neces da platis malo pogledas na google i zasuces rukave. Evo ti otprilike kako se radi nije mi se dalo traziti detaljan postupak
ili ovaj
Hvala druze za ovo, ali znam ovaj postupak vec sam mijenjao plastike ove pa znam kako ide nego me zanimalo samo za ove sijalice :D
 
Član
Mozes uradit sa led trakom,,ja sam u sat povadio sijalice i cijelom duzinom stavio led traku,,ostavio sam onu zelenu traku i sad extra svjetli,,daa se sve fino slozit
 
Član
Mozes uradit sa led trakom,,ja sam u sat povadio sijalice i cijelom duzinom stavio led traku,,ostavio sam onu zelenu traku i sad extra svjetli,,daa se sve fino slozit
Ma nije problem za sat nego slabo se vidi na prekidacima od ventilacije cistio sam one plastike sto reflektuje ali nema efekta probat cu sa led diodama da ubacim mozda pomogne :D
 
Top