Pomoc oko xenona

Pomoc oko xenona

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Naleti jeftino na xenone, pa da priupitam: Koji idu u golfa II ( H7,sta li), i rekose mi da je bezze ne stavljam ako nema leca, jel tacno? unaprijed hvala!
 
Početnik
To je ba, da i ja malo progledam... ili ako neko zna kako bolje da potrosim 165KM...
 
Početnik
Ja ako sad ne narucim necu ni sutra, tako ti je kod mene.. pitam feleta za auspuh,kaze nema odmah mogu naruciti, ja onda necu nikako..
 
Početnik
koliko sam skonto,ako uzmem H7 imam samo kratka, a H3 duga? Ako bi uzeo H4 imam sve?
 
Član
Haj da i mene nesto naucite :D
Griju li se ove sijalice, smijem li ih staviti radi angel eyes, da mi se sta ne...
 
N

nenad

Ako su ti farovi ustimani i ako ih oboris skroz dole, nece toliko smetati autima koja ti idu u susret.

Oggy je napisao(la):
koliko sam skonto,ako uzmem H7 imam samo kratka, a H3 duga? Ako bi uzeo H4 imam sve?

Za H4 (za njih znam :D) moras uzeti bi-xenon za kratko i dugo ili opciju sa xenon kratkim i halogenim dugim.
 
Početnik
nenad je napisao(la):
Ako su ti farovi ustimani i ako ih oboris skroz dole, nece toliko smetati autima koja ti idu u susret.

Oggy je napisao(la):
koliko sam skonto,ako uzmem H7 imam samo kratka, a H3 duga? Ako bi uzeo H4 imam sve?

Sa H4 moras uzeti bi-xenon za kratko i dugo ili opciju sa xenon kratkim i halogenim dugim.

Onda, sta da uzmem ako hocu da imam samo kratka xenon od ovih sto ima na stanju, H3 ili H7?
 
N

nenad

Oggy je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Ako su ti farovi ustimani i ako ih oboris skroz dole, nece toliko smetati autima koja ti idu u susret.

Oggy je napisao(la):
koliko sam skonto,ako uzmem H7 imam samo kratka, a H3 duga? Ako bi uzeo H4 imam sve?

Sa H4 moras uzeti bi-xenon za kratko i dugo ili opciju sa xenon kratkim i halogenim dugim.

Onda, sta da uzmem ako hocu da imam samo kratka xenon od ovih sto ima na stanju, H3 ili H7?

Nemozes stavljati koje hoces, vec postavis one koje idu u golfa, ako idu H4 uzmes xenon za kratka i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top