Pomoc oko ugradnje zvucnika

Pomoc oko ugradnje zvucnika

Član
Kažeš imas samo u prednjim vratima zvučnike? Jel ti orginalni radio BETA ?

Ako je rjec o BETA , taj ti radio ima izlaze samo za prednje zvucnike tako da i ako se odlučiš stavljati nazad zvucnike moraces spajati dva zvucnika na jednu instalaciju sto ti ovde vjerovatno niko ne bi preporucio ..
Taj je bio, al je ubacen blaupunkt mp3, tako da radije bih da mi neki elektricar odradi, mada mogao bi i ja al da ima neki klip gdje je objasnjeno kako i sta spojiti. Mozda trazim mnogo, al nema smisla da diram nesto za sta nisam siguran..
 
Član
Ako uzmes zadnje fabricke i dodju na nima dzekovi fino sa zicom koju provedes od radia do njih prelemis te zice tj spojis ako ti se ne da lemit imas redne stezaljke ili za dvije zice zavijes jednu oko druge i izoliras, u slucaju da nemas dzekoce uzmes stopice stavis na kabal i to je to. To sto ti trazis nije problem uradit, 1-2 sata posla da se po ps-u odradi, uradio bi ti ja to dzabe ali stvarno nemam nikako vremena.



Moze se uradit trpe izlazi samim tim se i radio slabije cuje i vise krci.
Vjeruj mi drug najmanji je problem platiti, a ako ikako mozes bio bih ti zahvalan, jer ne mogu muziku upaliti koliko krci..
 
Top