pomoc oko ugradnje plina?

pomoc oko ugradnje plina?

e vako radim ugradnju plina i sa svim tim sistemima sam se susretao..
atiker ne ugradjujem vise jer su mu lose dizne i isparivac je katastrofa,sto se tice ostalog ok je.
ac stag je jedan od boljih sistema trenutno kod nas u bih,tomasetto isparivac,valtek dizne i ok kombinacija.
jedini u sa radim sa lovato sistemima i oni su za klasu iznad svih ovih navedenih sistema..
lpg tech je po svemu isti kao i stag,tomasseto ili toreli isparivaci idu uz njih,isti map senzor koriste i dobro odradjuju svoj posao.. to je sto se tice sekvent sistema
a ventturi sistemi tu je samo bitno kakav je isparivac postravljen i mikser dal je adekvatan za taj motor..
lovato vakumac za svakog golfa je ekstra isparivac i sluzi odlicno,brc i zavoli po najbolji..od centrala za prebacivanje samo bjezati od atiker centrala svako malo im relej strada i zakuje ili na plin ili na benz i ne mozes da prebacujes..
to je neko moje licno iskustvo oko ugradnje.pozz
Šta preporučuješ za 1.6 16v ZETEC motor? 66kw. Ford Mondeo je u pitanju.
 
Član
ac stag i neces se pokajati sigurno..posto je 16v motor da se postave dizne sto blize glavi motora,ili 1om dizne da ima dobar odaziv na gas i da ne stekaju na visokim obrtajima..
 
Član
Meni malo sjecka na nizim obrtajima, kad tek prebaci na plin,doduse to samo kako su krenuli ovi minusi, nastimano je na 30 stepeni da prebaci na plin, atiker je komplet, fabia 1.4 mpi 8v, kako su se inace ti motori pokazali sa plinom, i sta me prvo moze zezati sa atikerom ?
 
Član
Atiker, fiat 1.1 karburator, sve me izaslo sa ugradnjom atestom i tehnickim da se upise u saobracajnu plin 650 km, jos dobio punu bocu plina. Presao preko 1000 km sve ok. Sve preporuke od mene.
 
Top