POMOC OKO STICKERA!

POMOC OKO STICKERA!

Moze mi neko uradit ovaj znak u par boja, da mi ove crte od ruke sto su crne budu, jednom u zelenoj boji onoj jakoj neon zelenoj, crvenoj isto jakoj i plavoj.
Hvala lepo ;)

u7ed2.jpg
 
bmwE34 je napisao(la):
Mozda nesto ovako ili???

E brate kralj si majke mi, jel problem da odradis jos nekih pa boja po tvojoj zelji i ako mozes sivi posto mi je pasat siv vidis na mom profilu pa ako ti nije problem molim te :)
LP
 
Član
evo ga pasa..jel to to..;)
u7ed2.jpg

hfdgh.jpg

mnbv.jpg

nfgc.jpg

i jedan nako sticker za one sa jakim akumulatorom...:icon_smile:
17929110.jpg
 
Član
Passat B5.5+ je napisao(la):
bmwE34 je napisao(la):
Passat B5.5+ je napisao(la):
bmwE34 je napisao(la):
Mozda nesto ovako ili???

E brate kralj si majke mi, jel problem da odradis jos nekih pa boja po tvojoj zelji i ako mozes sivi posto mi je pasat siv vidis na mom profilu pa ako ti nije problem molim te :)
LP
evo jos par nekih

E hvala puno brate :)
Nema na cemu.
Mozda je pitanje off topic, ali da li moze neko da mi objasni znacenje ovog stickera, da li ima neko posebno znacenje???



bmwE34 je napisao(la):
Passat B5.5+ je napisao(la):
bmwE34 je napisao(la):
Passat B5.5+ je napisao(la):
bmwE34 je napisao(la):
Mozda nesto ovako ili???

E brate kralj si majke mi, jel problem da odradis jos nekih pa boja po tvojoj zelji i ako mozes sivi posto mi je pasat siv vidis na mom profilu pa ako ti nije problem molim te :)
LP
evo jos par nekih

E hvala puno brate :)
Nema na cemu.
Mozda je pitanje off topic, ali da li moze neko da mi objasni znacenje ovog stickera, da li ima neko posebno znacenje???
evo jos jedne samo sto je u 3 boje, kao semafor slucajno mi palo napamet pa ako se nekome svidi
 
Top