Pomoc oko spajanja kasetasa i zvucnika na skut :D

Pomoc oko spajanja kasetasa i zvucnika na skut :D

Član
Ajd usput kad vec citam da ti i napisme da ne bi bila losa varijanta kupit neko manje pojacalo da obicni cd player i ne uzimas vec pustas muziku sa nekog USB mp3, mp4 playera jer i nemas nekog prostora na skuteru da to sve potrpas i lakse bi bilo obicne okrugle zvucnike strpat nego ove :icon_smile:

Pojacalo il CD player se moze naci za 30-40 KM od ovih kasetofona i spajanja ovih zvucnika na njeg i nema nekog efekta :icon_rolleyes:al probaj ako ti je vec dosadno :icon_smile:;)
 
Član
ja sam imao cd pleyer i skuteru aku mi je rikno za 3 mjeseca
bio je 6 ampera 12 v

ii ova velika rupa na lijevoj strani ti je antena:D:D
 
Član
i ja bi vise volio pojacalo..ako gdje nadjem da uzmem..a sa njega moze samo jel mp3 mp4 ..ili moze usb stick...i kako sa sticka pustat ..pjesme...ovaj kastofon je za prvi put..uzecu onu kasetu sa banan ulazom..da spojim mob..a onda dok skupim kesh uzecu ili cd player ili pojacalo..u zavisnosti na cemu se bolje cuje i na cemu manje trosi struje..znam da je pojacalo jace ..a moze li se na njemu stimat glasnoca ..bas treble i to..i imam ja one zvucnike od racunara..cuo sam da i to neki stavljaju..ali oce mi moc oni gurat ove zvucnike...
 
Član
Nije obicni usb stick samo sa memorijom vec sa playerom :icon_smile:

[attachment=31577]
i to na pojacalo i dva zvucnika i nek ti svira :icon_smile:

Imas eno ono hifonicsovo u oglasima na forumu sto je kod meen bilo ono nije puno veliko a solidno je snage 160W RMS a ima i na piku kod onih iz gradiske orginalno pojacalo za skuter ;)

Uglavno ovo ti je najjeftinije polovno neko pojacalo 30-40 KM mi player 15-20 KM malo zica i eto muzika ce da svira :cool::lol:
 
Član
snacu se ja za muziku ..imam i mp3 i na mob mogu spojit...nego koje pojacalo treba..ne kontam..jer mora bit bas predvidjeno za to..ili ono za auto..kako se ona rasporedjuju...vidio sam na piku neko pojacalo 30km..de mi nadji koje ...jer ne kontam kakva je razlika ..izmedju pojacala
 
Član
I na skuteru ti je napon 12V kao i na autu znaci isto pojacalo ti treba kao i za auto samo neko slabije jer su ti akumulatori na skuteru minijaturni sa malo ampera tako da trazi neko pojcalo do 150 W RMSa bit ce tamam :icon_smile:
 
Top