Pomoc oko setup-a muzike u autu.

Pomoc oko setup-a muzike u autu.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima, kupio sam woofer, kablove, pojacalo i cd player. Sad mi je belaj sto kad skopcam na player od druga auto mi se trese citavo znaci bude prejak zvuk, a kad skopcam na moj player bude slabije znaci poredit se ne moze.
btw. kod njega je neki sony player od 400km

Evo sta sve imam:
Player: LG LCF600UR (nazad imam 4 cinca, drug mi je rekao da mora imati 6 kako bi skopcao woofer, a ja imam samo 4)
Woofer: pioneer TS-W256 (10")
Pojacalo: sony xm-sd22x

Sad zanima me sto je tolika razlika u zvuku. Je li sto je kod njega sony player od 400km ili zato sto moj player ima nazad samo 4 cinca i valjda nema izlaze za woofer?
Pomagajte ljudi, hvala.
 
6 izlaza za woofer treba :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

kako je onda kod mene spojeno na samo jedan sunce mu, sigurno zato i ne mogu dobar rez da nabijem :icon_eek: :D:D





drug, za woofer ti je dovoljan i jedan izlaz (ako koristis mono pojacalo - sto kod tebe nije slucaj), a u tvom slucaju dovoljan ti je samo jedan PAR chincheva kako bi to radilo kakao treba, ostatak je u podesavanju ....

ako ti je sve isto spojeno (pojacalo kablovi sub...) kao i kod druga, onda je negdje problem do tvog playera


pregledaj kakvi su mu izlazi, da nisu kakvi filteri ukljuceni, dobro ali dobro pregledaj sve opcije na tom playeru i igraj se sa podesavanjima za chinch izlaze, problem je u tome 99% ;)
 
Član
Uspostavljena je muzika, ljulja sve kako treba. Jos ostalo kablove sprovuc.

Moze lock, hvala :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top