Pomoc oko sastavljanja konf. ostala jos graficka i HDD

Pomoc oko sastavljanja konf. ostala jos graficka i HDD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
emi je napisao(la):
kod nas je rjetko sta povoljno, i izbor je nikakav.

upravo tako..ja sam u holandiji dobio dvije gtx295 kao sto bi bila ovdje jedna

al jbg..nije nam samo za graficke tako :icon_sad:
 

emi

Član
sub3r je napisao(la):
si siguran..ne znam na kojoj si ti to konfiguraciji benchmarkovao :icon_question:

imas milion stranica sa testovima pa pogledaj, staro je to pravo. Nekad je bila strasna i perfomansama i cijenom.
 

emi

Član
j*ga to si u pravo sa svime kasnimo, pogledam cijene u srbiji (da negovorim o europi) strasna razlika i ogroman izbor, samo dalekooo
 
Član
8800GTX je poprilicno stara grafa, kad je izasla bila je oko 1400km kod nas, a danas je do 200KM polovna, trosi puno, grije se, jednostavno zastarjela... mnoge novije mainstream karte je deru.
 
Član
Limpi je napisao(la):
8800GTX je poprilicno stara grafa, kad je izasla bila je oko 1400km kod nas, a danas je do 200KM polovna, trosi puno, grije se, jednostavno zastarjela... mnoge novije mainstream karte je deru.

jbt...opadaju cjene...iskreno,slabo pratim tu scenu posljednjih mjeseci..al ipak preporucujem nvidiu prije nego ati

iz licnog iskustva sam bolje prolazio sa nvidiom nego ati-jem
 

emi

Član
http://www.itsvet.com/proizvod/sapphire-radeon-hd-5850-1gb-gddr5/comp_comp_vga/130/1819
Neki 400 km, u genelecu preko 500 km. u bihacu mislim da je nema gdje ni kupit
 
Član
Uvijek je bilo i biti ce onih sto preporucuju neku marku iz "ljubavi" ili cega vec ne, ali trenutno predstavljanjem 5xxx serije, ati je daleko ispred nvidije maltene u svakom segmentu. Isto kao sto je nvidia bila u prednosti sa 8xxx serijom.
 
Član
Ganjaj ili nove Nvidije GTserije ili GTX ako se ima para a GTs i slicno nemoj (provjereno i probano)
 

emi

Član
Limpi je napisao(la):
Uvijek je bilo i biti ce onih sto preporucuju neku marku iz "ljubavi" ili cega vec ne, ali trenutno predstavljanjem 5xxx serije, ati je daleko ispred nvidije maltene u svakom segmentu. Isto kao sto je nvidia bila u prednosti sa 8xxx serijom.

ispravno, mi njima dajemo pare a ne obratno, sto je trenutno bolje to se kupuje
 
Član
Normala, najbolje sacekati jos koji mjesec i eventualno ubosti 5850, rijetko gdje je trenutno i imaju na stanju, a cijene ce nesto da slete.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top