Pomoc oko sastavljanja konf. ostala jos graficka i HDD

Pomoc oko sastavljanja konf. ostala jos graficka i HDD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzz svima
Molio bi za malu pomoc one koji su malo bolje upuceni ili bilo ko ko je voljan pomoc..
Zanima me graficka karta i HDD sve sam ostale komponente izmjenjao ostalo samo to 2 .. . .prvo uzimam graficku neku bolju jacu , da moze izac na kraj s ovim novijim igrama nizasta mi drugo ne treba znaci samo za igre pa pozeljno da je jaka brza :D
a HDD bi uzeo poslije graf...
ovo je maticna - Gigabyte MA770-US3 - graf do nekih 400 500km max
pa predlozite koja graf sta kako dal onu sto vi imate il neku sto ste vidjeli uglavnom nesto jace ..
hvala
 
Član
slabo mi je to :icon_biggrin:
nest na fazon ATI HD 4890 il slicno jace malo slabije u tom omjeru

nesobrzi je napisao(la):
hmm ako imas pare i neznam sad kolika je cijena ali geforce 9600gt ja imam jede malu djecu..

evo sacy pogledat 9600gt
;)

i da , da napisem ostale komponente
DDR 4GB 800Mhz
Procesor Quad core x4 2.7
Maticna Gigabyte MA770-US3
HDD 160GB
 
Član
0g1 je napisao(la):
slabo mi je to :icon_biggrin:
nest na fazon ATI HD 4890 il slicno jace malo slabije u tom omjeru

nesobrzi je napisao(la):
hmm ako imas pare i neznam sad kolika je cijena ali geforce 9600gt ja imam jede malu djecu..

evo sacy pogledat 9600gt
;)

i da , da napisem ostale komponente
DDR 4GB 800Mhz
Procesor Quad core x4 2.7
Maticna Gigabyte MA770-US3
HDD 160GB




ta ti je u omjeru sa ati hd 4890 ali ako igras igre kupi ATI.
 

187

Član
0g1 je napisao(la):
ma igre za to za sta cu drugo :)
imas li ti jos neku preporucit ?

komp ti je zvijercina teska,a za graficku uzmi ovu geforce 9600 overclock... moci ce ti pokrenuti sve zivo.. ;)

0g1 je napisao(la):
ma igre za to za sta cu drugo :)
imas li ti jos neku preporucit ?

komp ti je zvijercina teska,a za graficku uzmi ovu geforce 9600 overclock oko 200KM... moci ce ti pokrenuti sve zivo.. ;)
 
Član
[/quote]

komp ti je zvijercina teska,a za graficku uzmi ovu geforce 9600 overclock oko 200KM... moci ce ti pokrenuti sve zivo.. ;)
[/quote]

evo svi je hvale :) a nije ni puno para oko 250 km manje
 
Član
Od atija hd 4870, nvidia 260gtx, sve zavisi i na kojem monitoru se mislis igrati,tj. na kojoj rezi?
 
Član
HDD 500 GB,WD5000AADS,SATA-2, 32 MB 130 KM sa pdv-om,a sto se tice graficke : MSI GF 9800GT 512MB DDR3 VGA+DVI+HDMI N9800GT-MD512/PWM-220 KM sa pdv-om, moze da ti bude 2-3 godine komotno posto imas 4 GB rama......
 
Član
Cekaj, jel ti vec imas tu gigabyte plocu ili nju mislis uzeti? I navedi koja ti je tacno napojna, ako je "cunga lunga" od milion wati, trebao bi i nju promijeniti ili ima da ti pola komponenti povuce za sobom.
 
Član
Onda barem hd 4870 ili nvidia 260gtx, po mogucnosti sa nekim nereferentnim hladjem, sve slabije nema smisla i zaboravi glatko igranje. Jedino ako smatras igranje na 15-tak fps-a igrivim, sto je ustvari kao brzi slideshow. I ne rece koja ti je napojna
 
Član
Kao sto sam rekao, djaba ako je i hiljadu wati, ako je neka no-name, tipa ms-a i kompanije, riknut ce ti i povuci nesto za sobom, to ti je isto kao kineska auta, nema ni jedne zvjezdice na euro ncapu:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top