pomoc oko pronalaska pumpe goriva AUDI A4

pomoc oko pronalaska pumpe goriva AUDI A4

Član
Pozdrav svima,imam tu jedan rezervoar od AUDIA A4 ali nisam siguran kojoj godini pripada uglavnom je od Quattra i treba mi pumpa koja njemu odgovara pa ako mi neko moze reci koja je godina i koja pumpa ide u njega,u prilogu cu vam dostaviti broj rezervoara i sliku.pozdrav

BROJ:8D0201021E
 
Član
na koji motor stavljaš i koje je jačine bio automobil s kojeg je rezervoar? jedino ti tako možemo pomoć
 
Član
George je napisao(la):
na koji motor stavljaš i koje je jačine bio automobil s kojeg je rezervoar? jedino ti tako možemo pomoć

Izvinjavam se sto nisam stavio te podatke al evo znaci stavljam na AUDI A4 2.5 TDI V6 Quattro 110 KW,151 KS 2000 godina,i takodje sam uzeo taj rezervoar receno mi je da je od istog auta,vanjski izgled je sasvim indentican ali unutar samog rezervoara je kuciste drugacije i pumpa od mog audia ne odgovara pa me zanima jel moguce da ide ona zvijezdasta pumpa tj sto ima nosace u obliku zvijezde,googlao sam malo i zakljucio da se od 97' do 2000 godine samo take stavljale,ali eto reko da pitam da budem siguran,posto nisam u mogucnosti da licno vidim pumpu koju cu izeti a nebih da za dzabe bacim pare.hvala jos jednom.pozdrav
 
Član
Mislim da ti ovako treba izgledati

dieselpump2.jpg
 
Član
Drug,mislio sam na pumpu goriva U REZEROVARU sto se nalazi,a to je BOSCH PUMPA sto ste mi dali na slici.ja predpostavljam da mi ovakva pumpa sa lezistem treba.

8E0906087D%20001.JPG
 
Top