pomoc OKO POJACALA

pomoc OKO POJACALA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cao drugari jel moze jedno pitanjce malo jel mogu na pojacalo da spojim na primer B+ I REM A GND NORMALNO GDE MU I MESTOZAJEDNO DALI CE POJACALO DA RADI BEZ PROBLEMA.
 
B+ na plus na akumulator, REM na remote na radio, a moze i na plus al ga moras gasiti nekako, npr prekidacem.. GND na karoseriju kao masa..
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
B+ na plus na akumulator, REM na remote na radio, a moze i na plus al ga moras gasiti nekako, npr prekidacem.. GND na karoseriju kao masa..

UGLAVNOM RADI CE BEZ PROBLEMA ;)JEL NEMAM NA CD REM NE RADI MI NEZNAM STO
 
Član
joleeee je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
B+ na plus na akumulator, REM na remote na radio, a moze i na plus al ga moras gasiti nekako, npr prekidacem.. GND na karoseriju kao masa..

UGLAVNOM RADI CE BEZ PROBLEMA ;)JEL NEMAM NA CD REM NE RADI MI NEZNAM STO

jap... ima da fercera sasvim normalno :icon_smile:
 

IGY

Član
mozes kako ti je soundlunatic rekao
samo obavezno stavi neki mali prekidac da mozes gasiti i paliti amp jer ce ti u protivnom biti stalno upaljen
 
Član
IGY je napisao(la):
mozes kako ti je soundlunatic rekao
samo obavezno stavi neki mali prekidac da mozes gasiti i paliti amp jer ce ti u protivnom biti stalno upaljen

i ispraznice ti akumulator za manje od 3 dana ... piketu je malte ne nov akku svuko prekonoci ... bez prekidaca neigraj se sa tim ...
 
normalno da ce isprazniti, ima pojacala koja vuku i po 5A u mirovanju... a i moras biti blesav da ga ostavis da uvijek radi...
 
Član
nema veze to jel ko blesav il nije sa ovakvim stvarima, to vecinom rade oni koji neznaju a ne oni koji su blesavi ... et ja sam totalno do jaja blesav pa opet tako nesto nisam uradio ... bar ne vise od 2 put :lol: ...
 
hehe, dobro ti.. :D ma kazem ono ako znas a spajas tako da radi.. ako neznas onda naucis kad ispraznis akku par puta.. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top