pomoc oko passata

pomoc oko passata

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ovako..ne znam da li ko ovdjee osim meene ima passata 2..
i da li znate sta oko toga...Doshao sam do nekih parica pa sam kontao da radim generalku..i vani a i unutrasnjost..
Pa ako moze par prijedloga..ak se ko razumije u pasata 2..
I mislio sam da radim ono pjeskarenje,,e sad..sto se tice dijelova..(malo modernijih)
da li toga ima za njega..
jbg..meni se svidja..volio bi da napravim pravu zvjerku od njega..
pa ...pomagajteeee
 
Član
joj...haj sutra cu staviti slike..
sad mrak pa ne mogu slikat..
a moze i bez slika.. passat je nak..solidan..nije nista nadograde..tek sad kontam uloziti na njega jedno 2-3 hiljadice..
pa reko ako ima ko prijedloga..
za unutrasnjost sam svasta kontao..
-mjenjati (nebo) ili kako se vec kkaze..
-zatim i sredjivanje sjedista..
-muzika
-tabla je ispucala na nekim mjestima..pa da to saniram
-i na vratima platno ..
 
Član
pa opravis auto da ti izgleda ko orginal samo cisto popravis stvari koji su potrebni
ako je farba mutna i odlucis se da ga farbas fino poskidas sve nesta sta je dobro ocuvanu ostavis a resto pomalo sa novim djelovima sastavljas.
problem je u tome sto vise nemas neki stvari kupit orginal,pa trazis po netu naprimjer leisne i neke dide
teska procedura dugo traje...i ide u novac!!!!!!!
 
Početnik
ja bi mu stavio one manje branike od malo starijeg pasata i dobre felge i spustio ga i zatamnio... i neku finu boju ( kao ova moja na avataru :icon_smile: ako se vidi) da se slaze sa chorm detaljima poput lajsni na krovu (tzv. galerija) koju dobro ispoliras da se sljasti... dalje ostavis samo farove, ukines one maglenke... unutra takodje chormirane steke, kozne tapacirunge...sjedista u eko kozu..da bude elegantan veliki karavan ;) a ne neki chunerski sa plastikama koj evise na stranu..
 
Član
super ste..a za te plitke starije karambolke..zar su one ljepse..u mene su one duboke..
a koza i jeste u njemu..samo je na par dijelova malo ispucala..da li se to moze doraditi ili novo sve..a ja sam kontao da ga pjeskarim..isplatil se to...
---""a za dijelove..znam da je teesko naci nesto za njega..
ali..sta mogu..valda cu moci gurati do nekle" heh
i jel mu stoji da se potamni..
ja kontam da nece izgledat ko pogrebni :(
 
BHT Ovisnik
hmm,ako imas duboke branike,ja bi stavio fino felge brock b1,malo ga spustio,zatamnio(bez zajebancije) i to je to,to bi ja radio,meni su to jedne od drazih felgi,mislim da bi ti sjele
http://slike.hr/vidi/p10003530.jpg
 
Član
e hvala..nisu lose..samo ne znam tacno koja velicina...jer nisam siguran da mogu 15 na njega..mozda 14.. da mi je da bas bude..mm..
 
Član
Pajo kralju,

posto si u Tuzli, pogledaj na http://carshop.omforum.net

imas i broj telefona i sve

Mozemo ti dobaviti povoljno robe za stylinga a i odraditi ako bude sta trebalo od fiberglasa da bude babaroga

ako imas pitanja mozes slati i meni na pp

Pozz
 
Član
Damir_ je napisao(la):
Pajo kralju,

posto si u Tuzli, pogledaj na http://carshop.omforum.net

imas i broj telefona i sve

Mozemo ti dobaviti povoljno robe za stylinga a i odraditi ako bude sta trebalo od fiberglasa da bude babaroga

ako imas pitanja mozes slati i meni na pp

Pozz

ovo sto si mi poslo..ne moze otvoriti..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top