Pomoc oko ozvucenja bmw e39 Kaseta..

Pomoc oko ozvucenja bmw e39 Kaseta..

Član
Ovako kupio sam bmw e39 i radio mu je kaseta znaci ide na one kasete, eh posto nisam bas sa parama da kupujem orginalnu navigaciju ili kakav dobar dvd za auto zanima me da li ima gdje da se kupi sta sto se moze spojiti sa tim radionom da ima prikljucak za Ipod ili mp3 mp4 playeri
Ja sam vidio davno kod jednog momka gdje ide kaseta stavi se neki prikljucak i spoji ga sa ipodom i tako pusta muziku da li ima sta da se kupi i gdje ?
 
Član
uzeo ovako obicni kabl
3-5mm-Aux-Auxiliary-Cable-Cord-To-RCA-MP3-3-5-mm-9650.jpg


Onda otkinuo jedan kraj i onda ogulis zice i unutra imas crveni kabl tanki, bijeli kabl tanki i treci kabl nema na sebi izolacije i to ti je masa ili dodju dvije mase, zavisi od kabla.
Crvena ti je desni kanal
bijela ti je lijevi kanal
i onda ove dvije su ti mase od lijevog i desnog kanala.
Onda ako imas mogucnost da prebacis odmah na CD Changer bez njega na radiu, odna iznjegovog kabla imas isto kad otvoris dzek od changera isto bijela i crvena i nasa, i onda samo taj kabl sa slike spojis na ovaj od cd changera i onda mozes to koristiti mobitel, mp3 plazer ili sta god hoces. A ako ti mora changer biti prikljucen da bi radio mogao prebaciti na opciju cd changer, onda uradis ovako. ostavis neka changer radi, a iz njegovog kabla opet isto uzmes bijeli i crveni i spojis na ovaj sto si napravio kabl, a ukines na changeru samo te kablove da ne bi i on slabo yvuk na radio ;)
 
Top