pomoc oko odluke

pomoc oko odluke

pozz kako ste svi redom..oprostite kao prvo na otvaranju nove teme ali nisam mogao da nadjem nigdje nista slicno sto meni treba tj. savjet od iskusnih ljudi (licno misljenje mi treba) oko sljedeceg jer sam stvarno neodlucan oko dvije stvari..
u pitanju je polo 6n2 2001 godina zelena metalik boja..
e zanima me sljedece imao sam u planu uraditi ovo: ofarbati sve lajsne u metalik crnu kao i retrovizore,felge,i prednje resetke i masku od branika..ili umjesto crnih sjajnih lajsni i ostalog sto sam nabrojao da jednostavno ovo sve niklujem ili po Vama sta bi mi bilo ljepse da uradim..i zab sam navesti da sam i maglenke kupio sto bas daje extra izgled autu.. imam jos dosta stvarih na umu ali idem prvo ovako redom da znam na cemu sam i cemu cu se pozabaviti u iducih par dana xd ...zzzz
 

Prilozi

  • ffs.jpg
    ffs.jpg
    41,9 KB · Pregleda: 45
Član
Po meni u metalik crnu ili hromiranje ili niklovanje tih djelova je ciganluk jednostavno ofarbaj u boju auta i to je to.
 
pa dobro ima malih sitnih ostecenja ..ali najvise me hebe to sto je sve to matiralo bas je nezgodno nekako glupo izgleda..zelena je zadnja boja u koju bih to ofarbao xD ..pezo je bio plav ali sam mu lajsne sa vrata ofarbao u crno,ma hey tip top :D ..
 
pa vidis kako mozes biti od pomoci :D .. ma ovo je sitnica brte ali hocu kad uhvatim vremena komplet da ga ispoliram da lici na nesto sve ovo .. .hajde ako budes navracao kad do Sarajeva javi se ispolirat cu ti komplet Pezoa djaba Halal bilo lega ..
 
Član
Kod mene je na istom autu sve ofarbano u boju auta i extra izgleda, retrovizori,lajsne sve, steke, maska izmedju farova je u boji auta, ali su resetke oko maglenki i ona srednja, kao i lip na karambolci crni. Provjerena kombinacija i to je to
 
jeste..ali kod tebe je koliko se sjecam bio sive ili koje vec boje boje pa je sve izgledalo uskladjeno? ..kod mene je ova kao tamna zelena hebemu da je makar plav :D
 
Sve osim felgi u mat crnu, najbolja kombinacija definitivno. Niklovanje i hromiranje ni u kom slučaju, to bio kič na ovom autu.
 
Top