Pomoc oko odabira basa

Pomoc oko odabira basa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovako zanima me koji bi mi bas najbolje odgovarao znaci da dobro hlupa imam AMP mac audio 1000W ja dobio iz slovenije od frenda sad razmisljo sam o pioneeru samo neznam koji.I sad me zanima da li bi mi bas mogao raditi sa ona 4 zvucnika koja su u autu vec a da ih nepodere radi se o astri f caravan 95 godiste posto skoro pa nema sanse da stavim nove neke u njezina lezista TNX unaprijed
 
Član
ako si vec kontao pioneer uzmi 307 D2.... kod mene je D4 i mogu ti reci da sam poprilicno zadovoljan, mada bi mi trebao jos jedan... ;)
 

IGY

Član
Pioneer D2 definitivno, kod mene su dva komada u gepeku i doslovno ubise.....
A posto sam ja obisao Sarajevo uzduz i poprijko i nisam nasao nigdje, obrati se Feletu on ce ti nabaviti za cca 2-3 dana su ovde, cijena 135 KM po komadu,
 
Član
IGY je napisao(la):
Pioneer D2 definitivno, kod mene su dva komada u gepeku i doslovno ubise.....
A posto sam ja obisao Sarajevo uzduz i poprijko i nisam nasao nigdje, obrati se Feletu on ce ti nabaviti za cca 2-3 dana su ovde, cijena 135 KM po komadu,

MA KAKAV PIONEER, KENWOOD JE ZAKON ;););)
 
Početnik
:) Ja mislim da su zakon i Pioneer i Kenwood , ali su veliki madafaka ... znate vec koji
 
Član
Ako hoces dacu ti samo 307 d2 samo sam je odpakovao da je vidim i vratio u pakovanje , za 100 KM
 
Član
koki+ je napisao(la):
Ako hoces dacu ti samo 307 d2 samo sam je odpakovao da je vidim i vratio u pakovanje , za 100 KM

a što se tiće Alpine imao sam CD i Pioneer i Kenwood ali Alpine daje zvuk za sebe to jest nema govora opet ono kolko para toliko i mjuze
 
Član
Pa vidi druze ako ces jedan komad uzimati, provjeri kakvo je pojacalo na koliko ohm-a je stabilno...

Ako si planirao jedan komad a stabilno je pojacalo na 2 ohm-a idi sa varijantom d4 a ako ces 2 komada idi sa varijantom d2....dok ako je pojacalo stabilno minimalno na 4 ohm-a, ako ces 1 komad idi sa varijantom d2 ako ces 2 komada idi sa varijantom d4...

To je sto se tice Pioneer-a, u biti najbolje je da ti sam ocjenis kakav zvuk volis...ponuda u BiH se prosirila u zadnje vrijeme, tako da ima ponuda i za one koji vole nabijacinu i za one koji vole SQ sistem...

Prosvrljaj malo i po ostalim forumima, potrazi savjete i na drugim mjestima....u svakom slucaju sretno u izboru...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top