Pomoć oko neba ljepilo??

Pomoć oko neba ljepilo??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja i prijatelj uzeli auto od covjeka da mu uradimo nebo! I ja i on uzmemo ljepilo u spreju i materijal skinemo sve naljepimo ga i vratimo i sve super! Prodje 5 dana nebo spalo to ljepilo samo drži do 50 stupnjeva ima li sada i;)kakvo ljepilo da bolje i vise drzi ima li iko iskustva s tim! Unaprijed hvala
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Ja i prijatelj uzeli auto od covjeka da mu uradimo nebo! I ja i on uzmemo ljepilo u spreju i materijal skinemo sve naljepimo ga i vratimo i sve super! Prodje 5 dana nebo spalo to ljepilo samo drži do 50 stupnjeva ima li sada i;)kakvo ljepilo da bolje i vise drzi ima li iko iskustva s tim! Unaprijed hvala

evo pa vidi : http://www.bhtuning.com/thread-20410.html

Znaci SINTELAN pozzz!!!
 
Član
nevalja ti to ljepilo i ja sam to radio u sebe sa tim u spreju i odljepilo se kupi ljepilo moment dodje u limenci ono kilo ja mislim 13 km i drzi do 150 stupnjeva a ljepilo imas kupit u daca komerc na vrh avenije
 
Član
sinisa je napisao(la):
nevalja ti to ljepilo i ja sam to radio u sebe sa tim u spreju i odljepilo se kupi ljepilo moment dodje u limenci ono kilo ja mislim 13 km i drzi do 150 stupnjeva a ljepilo imas kupit u daca komerc na vrh avenije

Hvala sinisa! Hvala bigbutch ;)
 
Član
isto mi treba za tapacirunga...sve mi se odljepilo...znaci da trazim to moment ljepilo, nece popustiti na tkanini ?
 
Član
Jel to lijepilo ima kupiti u Auto Radnji za Auto dijelove il' negdje drugo :icon_question:
 
Član
neznam koje platno koristis ali u normalnom sloju ce ti i neostik pomoc... uzmes onu kutiju od 800 grama ljepila i cetkom nanosis kao da farbas i tako 30 cm pa zalijepis pa opet tako dok ne dodjes do kraja, a da ga fino zalijepis koristi peskir ili neku krpu i sa njom lagano...
 
Član
Znaci moram naci taj mrtvi sintelan i odradit i drzat ce ajde hvala svima na pomoći javim rezultate drzi li ili ne :icon_smile:
 
Član
Imas sintelan u raznim pakiranjima tamo kada ides od CENTRUM pumpe prema Gusar piceriji, radnja je bas uz onaj elektromaterijal "elektro juric". I par manjih cetki uzmi, jer ce sintelan po cetki susiti i nakon nekog vremena neces moci lijepo i tanko nanositi sloj.
 
Član
m50b25 je napisao(la):
Imas sintelan u raznim pakiranjima tamo kada ides od CENTRUM pumpe prema Gusar piceriji, radnja je bas uz onaj elektromaterijal "elektro juric". I par manjih cetki uzmi, jer ce sintelan po cetki susiti i nakon nekog vremena neces moci lijepo i tanko nanositi sloj.

Aha hvala bit ce mi od pomoći znaci vise cetkica i gori situacija ;) HVALA!
 
Član
to kad budes radio tanko nanesi al nemoj pustit da se skroz osusi i nemoj cijelu povrsinu namazat pomalo namazes 20 cm po sirini i ljepis jer ako ostavis da se skroz osusi ako nedje malo zajebes nemces moc ispravit neces moc ispeglat obe strane namazi a cetku potopi u vodu kad ti netreba a kad ti zatreba samo je obrisi i namazi nemoj da ti ostaju grudvice po cetki i da ti se zaljepe po nebu jer ce se vidit na platnu ako budes kupovo novo platno otidji u onu radnju preko puta hotela ere tapetar primorac i reci mu sta ti treba i za sta i dace ti materijal jer se i on time bavi samo sto on uzme 150 km da uradi a niko ti nedaje garanciju za to
 
Član
Hvala sinisa znaci morat cu mazat s obje strane i na platno i na nebo :icon_question: jao komplikacija ali jbg sam pao sam se ubio ;) mislim ja i frend naravno :lol:
 
Član
nema na cemu da treba mazat s obe strane tanko da ne probije tkaninu da nebude fleka http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=2672&st=60 pogledaj
i polako kad budes radio zamisli da radis nekoj strasnoj macki i bit ce to ok;)
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Hvala sinisa znaci morat cu mazat s obje strane i na platno i na nebo :icon_question: jao komplikacija ali jbg sam pao sam se ubio ;) mislim ja i frend naravno :lol:

Nemoj ni slucajno nanositi ljepilo na tkaninu :icon_mad:

ne znam sta ljepis ali ako je veca povrsina kako je kolega sinisa rekao 20ak cm naneses i postavis tkaninu, opet lagano naneses 20ak cm i sve tako od sebe prema naprijed. Tkanina ima spuzvicu na sebi (ako je ona za nebo) i ta spuzvica se umaze u sloj ljepila i ostane tako zaljepljena. Nemoj tkaninu pritiskati na maloj povrsini da ne probije ljepilo, mozes npr lagano citavim dlanom preci da tkanina primi ljepilo, ako pritisnes prstom tu ce ti proci ljepilo i nece valjati.


Sretno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top