Pomoc oko narudzbe sa ebay.de

Pomoc oko narudzbe sa ebay.de

Član
Na red je doslo zamijena prednjeg ovijesa,pocelo je iz dana u dan sve vise i vise da cvaka i kucka,posto su kod nas ti ovijesi ne skupi nego preskupi,al sta je tu je nije prob ni platiti al svasta ti prodaju,razlika izmedzu kineza i kao lafo njemackog ogromna...:icon_confused:
Malo sam pretrazivo po ebayu pa sam nasao zanimljivu ponudu.
radi se o slijedecem:
http://www.ebay.de/itm/SUSPENSION-CONTROL-ARM-AUDI-A4-A6-C5-B5-VW-PASSAT-3B-/330632444063?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3AVW&hash=item4cfb3ab89f#vi-ilComp

Kolko sam ja mogao da skontam ovo je u njemackoj,e sad dali je ovo o.k,i dali da narucim da mi oni posalju u BiH ili da kazem kolegi koji je u njemackoj da mi naruci da njemu dodze pa ce ubrzo za bosnu pa da mi ponese.....Malo sam zbunjen pa eto ako ko ima kakav savijet? :icon_question:
 
Član
ovo ti je cijena samo za jednu stranu dakle pomnozis sa 2 ovo sve i onda jos dostava. U sugavu BiH nerade dostavu ako ko i radi to su sitnice i rijetko. Najbolje da ti kolega uzme to i donese jer ako bude to islo regularnim putem zaklat ce te na carini
 
Član
Nisam ni primjetio da je samo za jednu stranu :icon_confused:,to znaci izadze nesta oko 280 evra,naski bi to doslo oko 550 km,e sad ako su to origigi njemacki ja mislim da vrijedi,posto meni u Ze traze oko 800 km za njemacke orginalne sa dvije godine garancije,znaci da idem preko kolega pa kad krene za bosnu da strpa u auto i poveze.;)
 
Član
ako ti je 800km sa ugradnjom i garancijom uzimaj . ovome sa ebay nit imas garanciju nit ti nitko garantira sta si kupio mozda je na slici nesto extra a dobijes najnizu klasu robe :D
 
Član
800 km je samo garancija ugradnja je moja il majstor sve zavisi od raspolozenja,a ima i ta mijesta;)
 
Član
Za sta god da je cijena ne salje se u BIH.

PA ti je jedina opcija da ovo neko kupi ko je u njemackoj ili Österreich :D
 
Član
Ma imam prijatelja koji dlazi ubrzo za BiH,pa bi to njemu prebacio na teret :icon_smile:,moje bi bilo samo da mu izbrojim kad dodze,valjda bi bolje prosao,nego sa ovim nasim trgovcima...
 
Član
Svakako, samo malo pogledaj, proizvodjace i generalno misljenja po netu oko tih proizvodjaca, ako ne mozes nista naci onda znaci da su ne poznati i da vjerovatno ne valjaju.

Svaki proizvodjac koji je imalo cijenjen u krugovima auto tuninga ili sporta ili entuzijasta je jako dobro pokriven kojekakvim rview-ima i ocjenama i savjetima, uglavnom pa ti procackaj malo po netu pa vidi.

Ja nisam ni pogledao sta je ako mi vjerujes samo sam vidio cijenu i da ne salju u bih, a generalno znam da mnogi dijelovi sa ebay-a pogotovo jeftiniji i ne valjaju i ko god ih je uzeo se pokajao pa zato pazi, recimo imas nekih izduvnih grana i auspuha, i poliuretanskih selena koji valjaju a nisu bas skupi, ali recimo kugle i opruge su katastrofa ako uzmes neke jeftinije naravno.

I na ebay-u imas akortizere po 50 km i po 5000 km, ovi od 5 000 valjaju:D

Manje vise tako je sa svim dijelovima, pa zato trebas pregledati po nomacim prodavnicama u zemlji, pa onda po ebay-u, pa pored cijena uporediti i ostalo, kao sto su proizvodjac, garancija, misljenja ljudi ...... pa se onda odluci sta ces kupiti.
 
Top