Pomoc oko muzike

Pomoc oko muzike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi imam mali problem bar mislim da je mali... Uglavnom, cim pojacam vol.na 20 i preko izbije mi masa na pojacalu, pa moram da je skinem i vratim ponovo da bi sviralo.. Zna li iko u cemu bi mogao biti problem ili kome da se obratim za to????
 
Legend
ako si gain nafrljio do kraja.....vjerovatno to .....smanji gain, pojacalo ode u protect,pa zato moras ukljucit i iskljucit da radi
 
Član
vjerovatnoca je velika da si pretjero sa otporima na pojacalu, otidji majstoru nek ti pregleda kako ti je spojeno i sta ti je spojeno jer tako ces bezveze unistit pojacalo ...
 
cuj izbije masa, nekuzim na koji nacin mislis, mislis prekine se spoj? pa ako je to onda je nisi dobro postavio tj ucvrstio/stegao.. pa zaiskri pri velikoj struji i zavari i izgubis spoj..

nema spajanje i otpori zvucnika nikakve veze sa tim.. ili ce u protect ili se pregrijat pa crknit ako nema protect..
 
Početnik
:) IZBIJE MASA , nemogu da vjerujem ,
jel problem malo procitati kako i sta radi , ili ako vas ne interesuje ima ko zna, platis i cao....

nevjerovatno da bi bilo istinito
 
Član
valjda se ugasi pojacalo.........to je mislio :icon_rolleyes:
sve su ti rekli vec,provjeri gain,ako je woofer na 2 ohm-a recimo da li je pojacalo stabilno na 2 ohm-a....i sl...i da,koji HU koristis :icon_question:
nemoj skidati `masu` sa pojacala,vec uvjek prvo skidas +.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top