pomoć oko muzike sve informacije dobro došle-u autu škoda octavia combi 2006

pomoć oko muzike sve informacije dobro došle-u autu škoda octavia combi 2006

zanima me koje zvučnike ugradit u u zadnja vrata lijeva i desna jer nisam bio doplatio za njih.pa imam samo prednja i ugradnja subwufera u gepek nekog manje da ne zauzima mjesta.jel to sve moguće na originalnom cd radiu ili se i on mora mjenjat.ako je neko nešto slično radio molim pomoć
 
Super Moderator
Moguce je i na fabricki player samo je malo skuplje. A s obzirom da je combi moze stat u gepek kakav hoces woofer :)
 
Član
Kupiš pojačalo sa high level input ulazima i samo žice sa zvučnika spojiš i svira a dosta pojačala imaju tu opciju, ako ipak imas vec kupljeno pojačalo a nema high level input onda možeš uzeti high to low konverter košta od 15-30 KM i prekko njega onda možeš spojiti na bilo koje pojačalo

A woofer imam i ja jedan za prodati :)
http://v2.pik.ba/artikal/12884007/woofer-helx-db-10s-dark-blue/
Aha aha skontao sam sta treba . Ma imam i ja muziku komplet za prodati hoce drug u puga 607 da mu ugradimo a ne vadi mu se fabricki player ,vidjecu hocemol moci sta odraditi na taj nacin . U svakom slucaju hvala na odg ;)
 
Član
A jos me zanima da li smijem ostaviti spojene zvucnike npr u zadnjim vratima i sa njih da dovedem na pojacalo ili da ih otpojim i onda na pojacalo bez ikakvih zvucnika ? :)
 
Član
Mozes ih ostavit spojene, nema nikakve veze, ako nisam u pravu neka me neko ispravi
Aham , oke probacu i sa njima i bez njih kada budem spajao ;)
1044693_10203358096006869_6840885291521681912_n.jpg
To je High input na koji mogu spojiti , samo moram napraviti neke male stopice za kablove koje cu dovesti sa zvucnika ?
Hvala jos jednom ;)
 
Član
Da, to je high level input, odes kod ovih sto popravljaju tv-ove, racunare i to, vjerovatno imaju nesto tako, dace ti dzaba, da se ne mucis oko pravljenja
 
Poslednja izmena:
Član
Ako imaš pokvarenu napojnu od kompijutera može se od nje prepraviti ovaj džek za high level input, baš ovakav kao što tebi treba sam ja našao u pokvarenom aktivnom zvučniku od kucnog kina :D
 
Član
ti high leveli i konvertori su sranje... imo sve, džaba me zajebavlo, nerviralo i sve sam to pobaco i uzo radio sa činčevima
 
Imam ovakav radio, ima samo 4 zvucnika napred koji imaju super kvalitetu i snagu. Sad me zanima dal da stavim jos 4 straga na taj radio ili da ga zamjenim odmah sa drugim.
 

Prilozi

  • Skoda_Stream.jpg
    Skoda_Stream.jpg
    11,4 KB · Pregleda: 27
Član
Sve zavisi kakav kvalitet zvuka hoces, ako hoces kvalitetniji zvuk(jaci bass i to) bolje ti je da zamijenis, ako hoces da se samo jace cuje pozadi onda ostavis isti
 
Član
Treba vidjet kolko ima izlaza taj fabrički mislim da su ti prednji zvučnici spojeni na jedan izlaz znači kick ( bass) zvučnik i tweeter ( visokotonski) su na jednom izlazu od playera, ako imas sad viska dva izlaza onda pozadi spojiš koaksijalne zvučnike tj dvosistemske, trosistemske il kako ih već ko zove, ako nemaš dva izlaza viška na playeru onda bez pojačala ne možeš ništa napraviti il pojačalo na taj player spojiti il drugi player ugraditi
 
Top