pomoc oko maturskog iz predmeta postanski saobracaj

pomoc oko maturskog iz predmeta postanski saobracaj

Član
Ako neko ima nesto o postanskom saobracaju tacnije o reklamacionom postupku da mi posalje ono bas mi je zapelo :lol: Rodjaku radim maturski pa nam zapelo ne mozemo nigdje nista da nadjemo. Pa ako neko zna neku literaturu ili nes nek se javi ;)
 
Član
ajd sad cu ja pregledati literaturu na kompu, bas sam imao na ispitu pitanja oko toga

http://www.mediafire.com/?4911b66p2g404e4 tu imas striktno zakone oko reklamacije u postanskom prometu, nadam se da ce pomoci...
 
Član
Ma joj nekakav mu prof debilan, posto rodjak ide vanredno pa nije nesto ni upucen ali prof mu je trebao dati literaturu. Nije mu dao nista, samo neke podnaslove ali to nema sanse da nadjemo, citav internet sam precesljao sto ima na nasem jeziku. Malo ima o ovom reklamacionom postupku a covjek mu trazi 20 listova da napise o tome. :icon_mad:
 
Član
jbg da si javio prije mogao sam ja uzeti od profesora literature, polozio ja prije par dana, pa sad njega nema na faksu, ako naletim na profesora, trazit cu..
 
Upravo knjiga ispred mene, ko fol ucim uz forum i fb:lol::lol:

Slikano je mobilnim, ako sta ne bude se vidjelo, reci pa cu slikati bolje malo;)

To je to sto je vezano za reklamaciju, ali eto slikao sam i sadrzaj, te ostale posebne postupke, pa ako bude trebao jos koji, te neispravne i rokovi cuvanja, reci pa cu slikati;)

 
Član
Hvala druze puno. Vec smo bili skupili nesto al mi je valjalo i odavde ovo oko postupka u prijemnoj posti.
Moze lock ovdje sto se mene tice ;)
 
Top