Pomoc oko kupovine obrva za golf 4

Pomoc oko kupovine obrva za golf 4

Administrator
Potrebna mi je pomoc ne mogu nigde da nabavim sebi obrve za golf 4 znaci metalik sive boje..
 
Administrator
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
sta bi ti da nadjes vec ofarbane u tvoju boju auta :lol:
potrudi se malo, tuning je skup hobi ;)
Ma nemam nikog ovde da mi ofarba od kolega kome god odem osisace me sigurno fino

OggyBoy je napisao(la):
Može li "bezmetalik" sive:icon_question:
Metalik sivo mi je auto tako da mi je naci sive boje makar neznam kakve ti imas
 
Član
focak89 je napisao(la):
Ma nemam nikog ovde da mi ofarba od kolega kome god odem osisace me sigurno

Farba, 1 KM, lak isto toliko, šmirgla ni toliko. To je cijena materijala. Priprema, mnogo brzo, najduže treba čekati da se osuši.
Eto, vidi koliko te košta kod lakirera posao i znaš ko je lopov, a ko ne. Neki ljudi se na ovakvim sitnicama prodaju i misle da zarade.
Uradio bih ti ja džabe da si bliže, a obrvice nemam, a nećeš sigurno naći u boji auta.
 
Administrator
OggyBoy je napisao(la):
focak89 je napisao(la):
Ma nemam nikog ovde da mi ofarba od kolega kome god odem osisace me sigurno

Farba, 1 KM, lak isto toliko, šmirgla ni toliko. To je cijena materijala. Priprema, mnogo brzo, najduže treba čekati da se osuši.
Eto, vidi koliko te košta kod lakirera posao i znaš ko je lopov, a ko ne. Neki ljudi se na ovakvim sitnicama prodaju i misle da zarade.
Uradio bih ti ja džabe da si bliže, a obrvice nemam, a nećeš sigurno naći u boji auta.
E u tome je problem sto se ja ne razumem sao mogu il sjebati ili unakaziti..
 
Jesi li gledao u TAXI BAR ? Oni bi trebali imat te cuning djelove. A uzmes kod boje sa svog auta, odes do dobro opremljene prodavnice lakova i boja i kazes im ta i ta i oni ti fino to pohrane u konzervu ili ti ga "pips" i farbaj misko...
 
Administrator
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Jesi li gledao u TAXI BAR ? Oni bi trebali imat te cuning djelove. A uzmes kod boje sa svog auta, odes do dobro opremljene prodavnice lakova i boja i kazes im ta i ta i oni ti fino to pohrane u konzervu ili ti ga "pips" i farbaj misko...
Pitao sam ih nemaju ih vise na stanju
 
Imat ce nekad. Znas sta ces, ukucaj na google.ba searchu K: Obrve golf 4 ili P: Obrve golf 4 i otvori dosta tabova, odnosno sta ti se ponudi jer cesto ti ljudi sto su prodavali jednom te obrve imaju mozda jos na stanju. Tako sam ja nasao dosta djelova, sto sam kucao u google.ba search. Vrijedi probati ;)
 
Top