Pomoć oko kupovine alu felgi i ET-a

Pomoć oko kupovine alu felgi i ET-a

Član
Pozdrav društvo..ovako,imam Clio 1.9dTi..spušten je dosta s oprugama,neznam koliko točno..našao sam ATS cup felge..jedne su 7Jx15 sa ET-om 20,a drugi komplet čisto polirane su također 7Jx15 ali ET28..na Cliu je ET35 kao što znate pa me zanima ako uzmem ove sa ET-om 20 hoče li mi previše viriti vani prednji i stražnji kotači..A kako če biti ako uzmem ove sa ET28?..evo bacim sliku Clia kakav je trenutno..i slike felgi..
Svaki savjet je dobrodošao..felge mi se jako sviđaju i mislim da bi lijepo izgledale na Cliu s obzirom na rub.. :)
WP_20141103_005.jpg ats cup polirane-požega.jpg ats-cup-4x100-7jx15-et20-slika-40493193.jpg
 
Član
što je manji ET felge idu više vani. Te sa ET28 će biti 8mm više unutra nego sa ET20... a ti vidi koliko prostora imaš :)
 
Član
što je manji ET felge idu više vani. Te sa ET28 će biti 8mm više unutra nego sa ET20... a ti vidi koliko prostora imaš :)

Znaći da bi ove sa ET-om 28 bile 7mm više prema van naspram ovih standardnih ET35 koje su mi na Cliu..problem je u tome što su oba kompleta ATS cup felgi mi daleko pa ih ne mogu isprobati da vidim kako bi stojale na auto..ne bih baš htio da mi ove ET20 vire previše van jer nas je svaki dan troje u autu pa dodatno auto legne što znaći da bi ribale gume od rub blatobrana..a opet za ET28 nisam siguran hoće li mi biti taman do ruba blatobrana ili manje..
 
Član
Ja na svom clio-u vozim 15-ke 7j et13 i kaci mi nazad kad sjede 2 auto je spusten i gume su 195/50, sa tim et20 ti nebi kacilo u ovoj dimenziji gume. Poz
 
Član
Ja na svom clio-u vozim 15-ke 7j et13 i kaci mi nazad kad sjede 2 auto je spusten i gume su 195/50, sa tim et20 ti nebi kacilo u ovoj dimenziji gume. Poz

aha,shvačam..da,gledao sam tvoj Clio na forumu..super izgleda..reci mi koliko su ti gume vani otprilike?jer koliko vidim s obzirom na ET13 ne vire ti puno gume..
 
Član
kakve veze imaju gume sa et-om??? Ima veze sa širinom felge, da li će se malo razvući i samim time dobiješ na prostoru i neće zakačati ;)
 
Član
kakve veze imaju gume sa et-om??? Ima veze sa širinom felge, da li će se malo razvući i samim time dobiješ na prostoru i neće zakačati ;)
bas zato, kod mene guma nije nimalo razvucena dimenzija je 195/50 i imaju onu zastitu za rub, sa uzom gumom mi nebi kacilo jer u pitanju je milimetar, dva samo..
 
Član
bas zato, kod mene guma nije nimalo razvucena dimenzija je 195/50 i imaju onu zastitu za rub, sa uzom gumom mi nebi kacilo jer u pitanju je milimetar, dva samo..

Ej reci mi gdje si i kako riješio tu zaštitu za rub?čitao sam kod tebe na forumu da si od nekakve gume to dao napraviti..meni bi također za Clia to dobro došlo pa pitam.. :)
 
Član
odbojnici vjerovatno, da hod amortizera bude ograničen na određenu dužinu i da ne može ići dalje ;)
 
Top