Pomoc oko kupnje farova

Pomoc oko kupnje farova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ozbiljno razmisljam da kupim sebi ove farove>
imagegen.ashx

Im li neko iskustva s njima tj. da li ima ugradjene ove farove.
Kakav im je kvalitet?
Kod A3M je cijena 583km par , sto mi djeluje malo poskupo jel sam gledao na internetu ima takvih farova u inostrastvu i po 260$ sto je dosta jeftinije.
Svaki savjet dobro dosao.
 
Super Moderator
pa po inostranstvu druze jesu jeftiniji farovi al dok platis postu i jos nakih poreza i sranja izadje isto :D
meni se licno ne svidjaju skoro nikakvi farovi koji nisu original a kakav je kvalitet to ne znam... ljepsi su mi oni original od A4 facelift :D
 
ja sam narucivo dosta toga preko ebaya, tako da znam kako to ide, uglavnom postarina za farove ti bude otprilike 50dollara i racunaj da su ti farovi nekih 260, to je 310dollara, a sad ne znam ovo sto allroad kaze porezi neki i to nikad nisam placao:D
 
Super Moderator
olensoner je napisao(la):
ja sam narucivo dosta toga preko ebaya, tako da znam kako to ide, uglavnom postarina za farove ti bude otprilike 50dollara i racunaj da su ti farovi nekih 260, to je 310dollara, a sad ne znam ovo sto allroad kaze porezi neki i to nikad nisam placao:D

a moja tetka dosta to kupuje sa ebay :lol: pa plati postarinu i jos nesto banci mora platit zato i kazem inace nisam nikad kupovo preko ebay jer nista nije sigurno... gledali smo mi i auto da uzmemo al ko ti garantuje da ce 100% doc zato necemo da narucimo :D
 

IGY

Član
jedan prijatelj je stavio iste na audi A4 predobro mu stoji i zadovoljan je,
 
Član
isto tako
kod mene je jeran stavio na a4 i fakat mu predobro stoje i prezadovoljan je

a te proizvode mozes naci na www.xxxxxx
;)
 
Član
Hvala ljudi za informacije,ako neko ima jos kakvih iskustava slobodno neka kaze svaka pomoc dobro dosla

ersan_sa je napisao(la):
isto tako
kod mene je jeran stavio na a4 i fakat mu predobro stoje i prezadovoljan je

a te proizvode mozes naci na www.xxxxxxx
;)

Mozes li postaviti slike da vidim kako izgleda
 
Neki dan sam vidio neki momak na stranim tabalama voza b5-icu sa tim farovima, i premocno izgledaju!!!!!
 
Član
Uzmi crne, neces se pokajati. Ja sam na autu metalik srebrne boje stavio crne, i samo sam cuo pozitivne komentare, jos kod tebe tamno auto, sjest ce jos bolje ;)
 
Član
gaga je napisao(la):
trazi samo OEM farove ;)
ako ti treba far sa lećom

Jel to govoris iz svog iskustva ili iz tudjih iskustava koji se opet baziraju na rekla-kazala :icon_question:

Dodji do mene, na Skodi mi je aftermarket far sa lecom, pa da vidis kako "sugavo" svijetli :icon_rolleyes:
 
Član
uzmi chrom, jer u biti svi nesto ove crne uzimaju...

sto se tice samih farova lijepo izgledaju, aj mislim da im je kvaliteta upitna i
da se ne mogu porediti sa orginalnim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top