Pomoc Oko izbora okvira za tablice

Pomoc Oko izbora okvira za tablice

Pozdrav svima zanima me vase misljenje koji bi bio bolji okvir za tablice vozim lanciu lybru..

12247025_10205116577306032_7300079221769780069_n.jpg

12249805_10205116576666016_2961405986609087291_n.jpg
 
Član
Ja lijepio dvostranom trakom nazad. Opticki gledao prezadovoljan funkcionalonost solidna . Mozda mi realizacija losa bila. Nazad i nije problem ljepiti malo vjetra skoro nikako naprijed je problem. Citao sam da imaju i magneti neki. Pogledaj po netu
 
Član
Ja lijepio dvostranom trakom nazad. Opticki gledao prezadovoljan funkcionalonost solidna . Mozda mi realizacija losa bila. Nazad i nije problem ljepiti malo vjetra skoro nikako naprijed je problem. Citao sam da imaju i magneti neki. Pogledaj po netu
Sad bas da magnet moze na alumijij :D a onio sto ko fol se zaljepi pa setablica stavi pa naprijed komad zeljeza i kao drzi, to je gubljenje vremena... Samo ljepilo za sajbu naprijed ili neko drugo jace ljepilo, druge nema osim nitni ili serafa... A za skidanje je lako :D
 
Član
Eh ljepilo za sajbu lako skinuti ? Ne ide ti magnet na tablicu vec 2 magneta imas ne mogu naci sad preko mobitela . Pregledaj po netu nije lose samo pitanje je kako drzi
 
Član
Eh ljepilo za sajbu lako skinuti ? Ne ide ti magnet na tablicu vec 2 magneta imas ne mogu naci sad preko mobitela . Pregledaj po netu nije lose samo pitanje je kako drzi
gledao sam te za gepek i slabo drze a ujedno ti moze ko hoce ukrasti tablice i skinuti. A ljepilo se za sajbe lako skine, stavi se na krajeve teblice, ne na sredinu, samo na krajeve, ne treba pretjeravati sa ljepilom, na cetiri tacke dovoljno da drzi tablicu i kad treba skinuti onda samo skalper i skine se lako ;) ja sam tako stavljao i skidao.
 
Poslednja izmena:
Član
Jesi li ovo gledao u fis-u? Prve su skroz limene i lose uradjene, kako se samo stavlja tablica :D . Ovi drugi su plasticni puno ljepsi naizgled, samo hoce li se poceti guliti taj kao sjajni dio?.
Mogu se zalijepiti samo tablice ali treba imati dobru obostrano ljepljivu traku i ne stediti,nalijepiti po citavoj duzini 3-4 reda i uzduz, zalijepiti na toplijem vremenu i nema sanse da sama spadne a ni da je lako poslije odlijepis.
 
Jesi li ovo gledao u fis-u? Prve su skroz limene i lose uradjene, kako se samo stavlja tablica :D . Ovi drugi su plasticni puno ljepsi naizgled, samo hoce li se poceti guliti taj kao sjajni dio?.
Mogu se zalijepiti samo tablice ali treba imati dobru obostrano ljepljivu traku i ne stediti,nalijepiti po citavoj duzini 3-4 reda i uzduz, zalijepiti na toplijem vremenu i nema sanse da sama spadne a ni da je lako poslije odlijepis.
Drug upravo sam malopre stavio ove druge inox 100% nema hedje moze ti vise trajati nego auto ahhaha
 
Top