Pomoc oko feluga

Pomoc oko feluga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gledao sam alu 19" feluge, polovne, dobro izgledaju iznutra, sa vana su dobre do rubova, a rubovi su poprilicno iskrzani... Jel se moze to prelakirati nekako, da se te rupice popune i koliko uspjesno....
 
Član
Moze se pokrpat felna...ne znam po kojem principu ali dosta raje krpa ru felne, inace se lako shebe od trotoara i slicnog...
 
Član
evo ovako, ja san jednon priliklom moga vidit vraćanje prvobitnog stanja ruba (u extra stanje)
to se redilo metal kiton, al jedini m,u je problem šta se nemože polirat, sad sve ovisi koliko ti je ruba otišlo.......

2 DEYO---> možda ti je pri postavljanju gume malo škvorca rub gume pa ti zato duži, najlakše ti je malo polit vode na rub uz felgu pa vidi možda je to, a ako ne jebat ga tija san pomoć
pozz
 
Član
Hvala raja, pogledacu jos malo, pa ako ne nadjem nista vidjecu da uzmem ove i da ih onda "kitujem".... :)

P.S.

Deyo, moj rodjak je vozao gumu sa ekserom, svakih 10-ak dana ju je duvao i ona stalno ispirivala, mozda i ti imas kakvih nepozeljnih djelova u svojoj gumi, koji se tesko primjete... (predlog-promjeni vulkanizera... :) )
 
Član
moj kolega je imao slican problem...otprilike kad je covjek valjan i kad radi sam sebi moze uraditi 4 felge za dan...jedino ako bas nisu mnogo ostecene..uzmes fleksaricu i raspitaj se kod autolakirera koji je smirgl najbolji za tvoje ostecenje felgi i ako rubovi bas nisu skroz osteceni mozes ih polako oslajfati sa tim..nakon toga dobro operi felge i ostavi ih da se osuse..poslije toga baci kit i predji vodenim smirglom..nadjes kompresor i nekog ko zna dobro farbati(lak za felge sa krupnijim ikrama za 4 felge je otprilike 50 ili 60km),uglavnom ako sve dobro izvedes felge izgledaju odlicno..ipak lakse ti je da platis majstora i on ti to uradi:D:D:D
 
Član
Hvala drug za savjet, ali vec sam odustao od tih ostecenih, kupicu nove... A ove moje su malo ostecene, ali za zime ce valjati.... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top