Pomoc oko farbanja feluga

Pomoc oko farbanja feluga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kao sto ti koki+ rece kupis p800 smirglu(vodenu) i slajfaj netreba sada bukvalno skidati boju skroz do aluminija nego no samo da se skine lak (u tom smislu) pa ti ide spricgot pa ponovo slajfanje pa farbanje u vise slojeva ali nemoj slucajno da farbas sprejem jer lose ispdne vjeruj mi znam samo komprsor a za boje ti neznam nista :D sretno
 
Legend
vec receno......hoces brzinu udri spray..........

hoces kvalitet 2k boja ,vazna je dobra priprema prije lakiranja i izgledace ovako

f2izjo.jpg


28lc3yg.jpg
 
Član
ma priprema ti ja glavna.dosta smirglanja.ja i ITALY smo njegove smirglali tri dana,patnja ziva.a sprejom i ne pokusaji,odes u praonu dva puta i sav ti se lak oguli
 
Član
kao prvo sprej izbij iz glave. idi u boje i lakove i traži boju sa kristalima a crnu traži bez sjaja. Kupi dosta vodobrusnog šmigl papira i izdvoji slobodno po 2-3 sata za šmiglanje svake felge pojedinaćno, sve dok ne skineš baš svu boju, ili druga opcija je pjeskarenje aparatom. ps. ne zaboravi da skineš gume(obavezno).

Da bi odradio extra preporučujem da ne radiš sam, jer je nemoguće precizno odraditi ove linije preko crne boje.

Sve što trebaš je pokazati lakireru sliku, pripremiti felge(mislim na šmiglanje) i kupiti boje, hardner, šprickit i bezbojni i to je to. Sretno kako god uradio
Nemam sad slike svojih ali ako bude rado ću ti ih postaviti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top