POMOC OKO DVD-a

POMOC OKO DVD-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
evo i ovaj sony DVD , imao sam ga prije, mislim da je i igy imao jedan....

sasvim solidan ,a cijena takodjer ...

http://www.bhtuning.com/komplet-muziku-nove-cijene-povoljno-novogodisnji-popust-poopust-t-31564.html
 
Član
Hvala svima na pomici.
Evo zasto insistiram da kupim dvd al da nema displej na sebi. Blizu mi se nalaze ekran i mjesto za dvd/radio, tako da mislim kad bi stavio taj koji ima ekran na sebi, bi bilo previse nakiceno, neznam to je opet moje misljenje.
Evo slicica pa vidite.
Ovaj soni mi nije los ( sto je enesss predlozio ), ako se uspijemo dogovorit mozda bi i uzeo. Ajd enesssse ako nije problem da mi kazes uopste, kakav je, kako je tebe sluzio, i imali slucajno prikljucak za USB.
 
Legend
usb nema,moze imati ali sa dodatnim adapterom koji obicno kosta kao pola dvd-a .....
hmm pa ako si imao ikad sony mp3 ove klase....zvukom je to TO,hmm nece ti ocitavati neke divlje formate kao onaj prvi sto si stavio,ali dvd i divx moze...sve u svemu solidan za jos ljepse pare...

jedino sto me zivciralo nekad,kad natrpas pun dvd spotova itd,malo duze ucitava,ali vecinom auto dvd playeri su takvi

igy je imao isti,moze se nadovezat ;)
 
M.K. je napisao(la):
Zamoli bi sve clanove foruma, ko zna i ko se razumije, ako moze da mi pomogne. Treba da uzmem DVD za auto, znaci imam posebno ekran, i treba mi poseban DVD koji podrzava MP3, DVD, DiVX..... Nasao sam jedan, meni super, nije skup, u pitanju je SONY MEX-BT 6000, nov je, ima garanciju 1 god., cita USB, SD karticu.
Cini mi se, nisam siguran, da je neko skoro na forumu prodavao isti ovakav, a bila je rasprava, jedni kazu da je original, drugi kazu da je fals, pa ako moze neko da mi kaze malo vise o ovome.
Hvala unapred.
:icon_question:

Ja sam imao dvd sony koji nema slicnosti sa ovim,nikada nisam vidio ovakav model sony-a
:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top