Pomoc oko diagnostike Vag-com VCDS

Pomoc oko diagnostike Vag-com VCDS

Postovanje svima
Nedavno mi je dosla iz kine crna diagnostika kao sa linka ispod
Kinez mi je dao neki VCDS da ga instaliram i to sam i ucinio, to je Ross-Tech i takav je i program verzije 22.3.1 i to je uredno instalirano i na windows 10 i na 7, pratio sam sve sta mi je rekao da uradim.


Dosao u garazu i utakao u Passata 1997 godiste, to i odabrao, nista ona ne izbacuje, da identifikuje auto da da neke brojeve. Vidim da nesto radi jer kada dodje do testiranja modula ABS a vidim da mi pali lampicu ABS i na instrument tabli ali to je otrpilike sve sto radi.
Zovnuo sam prijatelja koji vozi 1999 golf 4 i kod njega isto radi, probao na passatu 6 2007 i kod njega isto samo sto kod njega popali vise lampica.
Ne daje nijedan kod, nijedno ocitavanje, i s vremena na vrijeme izbaci " Too many communication errors"

Prolazim kroz sve ovo jer mi lampica od airbaga stoji upaljena evo 3 godine i hocu to da maknem a i hocu da vidim sta mi je sa diznama posto sam mijenjao hidro podizace ali i dalje auto cakce dok radi, cekica vise no cakce.

Ako mi neko moze pomoci sa nekim boljim software bio bih mu zahvalan beskrajno jer vise zivaca ponestaje buduci da sam dvije noci za redom potrosio trazeci i probajuci razne programe ali bezuspjesno.

Moj email: ssrdjan0407@gmail.com
Telefon: 00387 65 450 004
Ako je neko dobre volje i ima neki softver koji radi bicu mu do neba zahvalan.

https://forums.tdiclub.com/index.php?threads/vagcom-problem-too-many-communication-errors.467928/

 
Top