pomoc oko carinjenja

pomoc oko carinjenja

eh ovako hocu da kupim motor(skuter) 100cc ali ima svicarske papire, eh sta ja sve moram da uradim da bi ga preveo na nase papire i naravno registrovao, i da ne zaboravim motor je 2002 godiste ..
 
Član
posalji poruku clanu allroad i on ce ti najbolje reci, on je u toku sto se toga tice
ja sad trenutno imam jednog druga koji je u svici, i on sebi dovlaci neki motor, trebat ce i njemu ista informacija:icon_smile:
 
Član
jaro sad ti je heben zakon moras imati jaku vezu za to, nekog carinika koji je u gradisci, da ti sredi papire da ti skuter tek ulazi u bosnu, da ti papir, on ti napravi sve, kupoprodajni pizde materne, plati i on tamo, fino te to sve izadje, posalje uputnicu na neki carinski terminal moras u roku od 24h se javiti dovuci skuter na vozilo-kombiju, i javis se na terminal i javis se spediterskoj kuci s kojom si dogovorio za usluge, procijene ti skuter, platis odma carinu i porez, usluge speditera i gotovoooo.. ja sam tako sve uradio, sad je jos hebenije ali moze proci na isti nacin..;);) previse jebade ima ali ko ima zivaca i para rijeseno :D:D:D
 
Top