Pomoc oko akumulatora

Pomoc oko akumulatora

Član
Pozdrav raja,

izgleda da me je akumulator izdao i sada moram da kupim novi. Malo sam gledao i ima tu vise nekih proizvodjaca. Ja cu ih nabrojati pa ako neko ima iskustvo sa ovim akumulatorima bio bih mu zahvalan da me uputi.
-Varta plava,
-Varta crna,
-Dynamic,
-Topla,
-Black horse
Koji su po vama najbolji ?
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
koji god da uzmes sluzice te dobro najjmanje 3 god a meni je VARTA crna dobar

Kazu valjda da je plava varta bolja, da ima tu nekakvu pocetnu struju jacu i ima godinu dana vise garanciju.
 
Član
stari ima u skodi plavu vartu vec 2 godine i dobra je, a ja bi volio ako mogu proci i jeftinije...... :)
 
Član
Ja sam uzeo topla, crveni. A mislim da je crna varta za starije automobile sa manje potrošača
 
Član
varta plava, ne znam da se neko na nju zalio. black horse zaobidji ja ga pod garancijom mjenjao za polovan exide
 
Član
darioto je napisao(la):
marshal je napisao(la):
brate ja sam imao toplu bio mi je cak 6 godina,i opet sam ga ponovo kupio

Ova Topla sto sam ja vidjeo je crvena, jel i ta tvoja crvena ?

brate crvena je bila i opet crvenu uzeo,nikada nisam imao problema s njim,drzi dobro struju,jos auto mi je vazda vani,plus plin i opet sve normala,ono bas kad crkne crke nema da vergla bar ja nisam takvih imao problema
 
Član
Crvema topla uzeta 2006 god imam garanciju i račun,,,eno je još pali u autu na najvećim minusa dodouše imam garažu al ostane po danu napolju...pozzzz:cool:
 
Top